Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretek dolgozni, mit...

Adam_Hack kérdése:

Nem szeretek dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Életemben nem dolgoztam, és nem is szándékozom a jövőben sem. (Amikor mégis megpróbáltam, csak pár napos munkaviszonyim voltak, de mindig kirúgtak, ugyanis utálom az embereket, jóformán mindenkit, ha valami nem tetszik, beszólok, szitkozódom, verekszem, nekem ne pattogjon egy szarjankó se, hogy mit csináljak, és mikor!) Eddig mindig sikerült kibújnom alóla valahogy, de kéne egy stabilabb alternatíva, olyasmit szeretnék csinálni ami nem munka, de meg lehet élni belőle! Ötleteket várok!
2018. dec. 4. 09:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Állj ki az utcasarokra....
2018. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Majd mi eltartunk mint a többi életképtelen szrt, te csak rugdalózz és igyál meg drogozz.
2018. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt tudnák az emberek, akkor mindenki azt csinálná.

Vannak amúgy otthoni munkák. Nem tudom, mit akarsz? Semmi szakképeítésed nincs.

Varrónő lehet bedolgozó.

Könyvelni is lehet otthon.

Gépelni is lehet.

Vannak fordítói állások, otthonról végezhetőek.

Vagy szintén otthonról végezhető asszisztens állások, csak telefonon kell bizonyos időintervallumban elérhető legyél.

Egyébként én inkább egy orvosi kivizsgálást tanácsolnék, önismeretet, és dühkezelő terápiát.

2018. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
88%

Szexcamolhatnál homár csávóknak. :D

Mehetnél közmunkára támasztani a gereblyét amíg a fehérek elkaparják a levelet. [Ha nem vagy cigány akkor előtte barnulj le mert különben neked kell majd kaparni a levelet. :D]

Közeledik az EP és az önkormányzati választás, pár kiló krumpli / száraztészta / élő malac mindig befigyel ha van a környéken MSZP-s vagy FIDESZ-es. :D

Árulj herbált, azt mondják viszik mint a cukrot.. nem csoda olcsóbb mint a cukor. XD

Ha ennyire kemény csávó vagy menj el kidobóbank oda úgysem kell agy vagy valaki verőemberének.


Van egy csomó meló amihez igazából csak annyit kell tenned, hogy bemész egy levéltárba és szénné olvasod magad. :D Persze ahhoz előbb el kell végezni 1 BA, 1 MA képzést le kell PHD-zni stb. De alapvetően léteznek olyan melók ahol azért kapsz fizut, hogy okosakat mondasz napjában 6x. :D

2018. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Halj éhen.
2018. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Olvasd el az OKJ képzések listáját, hátha lenne valami, ami megtetszik (követelményeket is láthatod a szakmáknál), végezd el és legyél egyéni vállalkozó valamilyen piacképes szakmával.
2018. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Menj el drogfutárnak Mexikóba.

De tartós tejet ne vegyé.

2018. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld amit eddig, nem haltál éhen, tehát működik.
2018. dec. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Először is nőj fel.

Aztán nyeld le a békát és állj be a sorba. Szerinted kinek van kedve? De akár agyon is verhetsz valakit, ha már úgyis szeretsz verekedni. A sitten nem kell dolgozni, kaját is kapsz, szállásod is van, mi kell még?

Ingyen nem adnak ám semmit. Pénzt se.

2018. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szorolapos munka konnyu...
2018. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!