Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy békülhetek ki azzal...

Hogy békülhetek ki azzal akivel itt összevesztem?

Figyelt kérdés

Itt ebben a kategóriában barátkoztam meg valakivel-remélem h megismer.

Aztán összevesztem vele.

Egy év eltelt és azóta is sokszor gondolok rá. Ha itt vagy máshol, akárhol összebarátkozok valakivel vagy ugye életben találkozok valakivel, mindíg vele hasonlítgatom össze azt az új alakot. Nem vagyok magányos vagy ilyesmi. Csak azóta is bánt a dolog. Önkínzó vagyok, nem gond ha én szenvedek. Csak azért bánt h ennyire megbántottam stb. Nem szeretek rossz döntéseket hozni vagy rossz tetteket elkövetni az életben.

Meg már nem szeretek rosszban lenni másokkal.Kivéve ha az nagyon hulye vagy ha az az illető imád kikészíteni másokat.

Facebookon sem lehet írni neki és egy éve nem is láttam itt sem.



2018. dec. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyes-egyedül magaddal kell hogy kibékülj.
2018. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen apróságon nem sikerült túllépned, nem ártana ellátogatni egy pszichológushoz, mert ez nagyon nincs rendben.
2018. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. De komolyan. Nincsenek ismerőseim se barátaim már vagy 8 éve, de sok emberrel versztem már össze úgy hogy ők bántottak meg, érdekes egyik se akart sose békülni. De legalább normális vagy te :)
2018. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg rendben van. Szerintem másoknak is így kellene állniuk a dolgokhoz h mindent megtegyenek a kibékülésért.

Ha egy sfej lett volna tovább léptem volna, mert eddig is továbbléptem az ijeneken.

2018. dec. 5. 19:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát tudod az élet megy és elég kacifántos. Egyszer jó egyszer nem aztán így össze- vissza. Ha változtatni akarunk akkor változtassunk s merjünk lépni. Most a testvéremmel békültem ki, mert vele is rosszban lettem. Visszaírt h örül h mertem lépni, mert ő is békülni akart csak nem merte. aki mer az nyer.
2018. dec. 5. 19:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Én az ezotériás kérdésbe írtam ezt direkt, mert ott találkoztam az illetővel. erre beraktak az emberek kategóriájába. már így spontán beteszik a kérdéseket a kategóriákba?
2018. dec. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!