Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt miért kell mindig kort és...

Itt miért kell mindig kort és nemet írni?

Figyelt kérdés
Ha valaki kérdez, sokszor oda írja, kort és nemet írjatok. Ha én kérdezek, akkor meg jönnek a privátok, hogy hány éves vagyok, és fiú vagyok-e, vagy lány.
2018. dec. 5. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval?
2018. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapvető emberi kíváncsiság szerintem.


Ja, és 38f. 😀

2018. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez tök hülyeség, nincs ilyen ezen az oldalon.

26f

2018. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a kérdező azért kéri, hogy az egyes válaszokat/álláspontokat hogy helyezze el magában, milyen nemű és kb milyen korosztályba tartozik a válaszoló. Én is sokszor kíváncsi lennék, hogy egy adott komment kitől származik.


Természetesen van olyan kérdező is, akinek a kérdése is komolytalan és nyilvánvalóan arra irányul, hogy kire lehetne ráírni a válaszát követően.

2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban rejtély, mert: 1, Elvileg senki semmit nem akar a másiktól (max. csak szívatni); 2, Ha ki is írja az illető a kort/nemet, 10 olyan privátos kérdés jön, hoy bebiztosítsa az egyén magát, hogy valóban az-e az illető; 3, Ha valaki mégis kapcsolatfelvételt szeretne az egyik kommentelővel, akkor rendzserint 1-2 levélváltás után kifullad az egész. Tehát szerintem is fölösleg a dolog.
2018. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában azért , mert itt a tizenéves kisfiúk és kislányok előszeretettel osztogatnak párkapcsolati és életvezetési tanácsokat.

És azért egy 16 évestől nem ugyanaz mint egy 36 évestől... érted?

2018. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!