Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok járt már a Mikulás?

Nálatok járt már a Mikulás?

Figyelt kérdés
Nekem még üres a csizmám, direkt betegnek tettem magam, hogy tudjak vele találkozni, de nem sikerül.
2018. dec. 6. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Tettettem - ha múlt időben mondod. Ha jelenben akkor tettetem.
2018. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezért nem járt még nálatok akkor. A rossz gyerekeknek nem visz ajándékot és itt ugye most te rossz gyerek voltál.

Nekem semmit nem tett a csizmámba, de csak azért mert nincs. Hallom reggel, hogy nagyod kiabál valaki, hogy "hova a szarba rakta ez az ember" lemegyek látom, hogy a mikulás az. Megkínáltam sütivel meg tejjel, de mondta hogy hideg van kint és inkább valami normális kaját adjak már neki meg pálinkát. Lecsaptunk vagy 2-3 felest és mondta is, hogy van egy gyerek akinek lovat akart volna vinni, de betegnek tettette magát így most ló pélót se kap.

2018. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1,

Lehet úgy érti, hogy szó szerint "tette". (Rá tettem egy fát a tűzre)

Fiataloknál van néha ilyen szóhasználat, hogy "tettem a hülyét" (eljátszotta, hogy hülye, hogy megússzon egy feladatot)

2018. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még a hét elején vettem édességet, amiről megfeledkeztem időközben, és csak most találtam meg, szóval mondhatjuk, hogy igen.
2018. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Vele sörözök. Azt üzeni lehet hogy késik
2018. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony :3
2018. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én Mikulásom éjjel járt nálunk, nem lustálkodott majdnem délig.
2018. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nálunk itthon nincs mikulásozás, de a munkahelyemen járt mert egy csoki várt az asztalomon. Ilyenkor tűnik fel hogy jön a karácsony, mert random csokik jelennek meg az asztalomon :D este amikor nincs senki, majd én is szétrakok párat, ez itt szokás.
2018. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen járt tele lett a csizmám.
2018. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányok, ültetek már a Mikulás faszán-

kóján?

2018. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!