Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves gyerek elhordott...

13 éves gyerek elhordott mindennek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leirni mi történik. Én egy 32 éves két gyerekes anyuka vagyok. A nagyfiam 14 éves tanulo. Van egy osztálytársa aki kb. 3 éve folyamatosan terrorizálja piaszkálja. Én már szoltam neki háromszor a lehető legrendesebben hogy béküljenek ne piszkálódjon mert az én fiamba egyszerű belekötni. Nem az a verekedős fajta vagy az a veszekedős. Most nagyon eldurvult a helyzet. Elkezdett nekem irogatni hogy az én fiam miket irogat másoknak,csak röviden közben kiderült semmi nem igaz belőle. A lényeg mikor felhivtam a gyereket hogy honnan veszi ezeket stb.nem mondta meg erre azt mondtam akkor elmegyek hozzá mire azt felelte hogy nagyon rosszul járok. Sikerült elkapnom persze gyorsan elszaladt otthonról hogy ne az anyja előtt történjen a dolog. Termeszetesen ahogy beszélt velem én is kiabáltam vele, ő pedig le ku..a anyázott és azt mondta takarodjak a gec.be. Elmentem az anyjához aki csak az ajtóig jött ki és annyit mondott majd megoldja. Hát pár órával később a fiam szolt hogy a közös csoportjukba azt irta elküldtem azt a nőt a cigány ku..a anyjába. Hozzáteszem ez miatt egy osztálytársuk már tavaly tropára ment pszichologushoz járt mert ez a fiú kicsinálta. Szerintem a szüleit nem érdekli és nem is tudják mit művel a gyerekük. Fwl tudom jelenteni a gyereket hogy igy beszélt? Nem tusom mihez kezthetnék de egy 13 évea kölyök ha velem igy beszélt akkor mit művel az osztálytársakkal. Mit tehetek? Ha elmegyek a rendőrségre kezdenek ezzel valamit?

2018. dec. 11. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk középiskolában volt egy hasonló srác. Ott se igazán csináltak semmit se a szülők. Az osztályfőnök próbálta kezébe venni a dolgokat, aránylag sikerült is a fiút irányítania, iskola időben. Koleszban a srác ugyanúgy csinálta a maga műsorát.

Később a gyám hatóság is beavatkozott az ügybe, de nem igazán tudtak ők se mit tenni, mert a srác ugyanúgy csinálta a maga dolgait. Volt, hogy szétvert egy egész tantermet csak úgy, mégse csináltak vele semmit se.

Úgy gondolom, hogy ha nincs miért kicsapniuk az iskolából, változás nem igazán várható. Meg kitudja... Azt senki se láthatja, hogy mit fog tenni egy ilyen gyerek, miután kitették az iskolából.

2018. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököt nem érdekli. Azt nem tudom én feljelenthetem e becsületsértésért vagy rágalmazásért?
2018. dec. 11. 12:49
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Egy 13 évest akarsz feljelenteni? :D A TEK-et nem hívod, hogy biztosítsanak védőőrizetet?
2018. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Most komolyan, C kategóriás család gyermekétől mit vársz? Ők egymással is így beszélnek, és mivel C-gyerek, még annál inkább nem tudnak vele mit csinálni.
2018. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Édes kiskomám, ott buksz lea kamukérdéseiddel, hogy megpróbálod érett harmincasnak kiadni magad, de közben tájékozatlan vagy az ügyintézésben és az életben, ami a te korodban normális, csak akkor más témakört válassz kamunak.


“Fwl tudom jelenteni a gyereket hogy igy beszélt? ”

Ilyet egy felnőtt nem ír le, de még egy talpraesettebb nagykamasz sem. Ma ez már nem az első kérdés, ahol a stílusodat megismerem, unatkozol? Bárhogy is, hazudozz a saját életedről, tini dolgokról. Amiben jártas vagy.

2018. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Remélem kamu kérdés.

Ha mégsem, akkor látszik mennyi eszed van, ha képes vagy lesüllyedni egy 13 éves gyerek szintjére.

2018. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk az ilyet úgy rendezik, hogy pár nagyobb tesó suliból hazafelé elkíséri, és út közben kicsit elbeszélgetnek vele, hogy szabad-e az öccsüket/húgukat terrorizálni.

Az ő szülei pont így nem fognak tudni semmit tenni, és ugyanígy tojik rá a tanár.

De egy jobb osztályközösség is helyre tudja pattintani a meszet az agyában, ha kiközösítik és leállítják, mikor bántja a mimózább gyerekeket. A fiam osztályába is lebukott egy ilyen kis kötsög, aki bemutatkozásképp elkezdte fojtogatni a lányokat. Gyorsan odaugrott több fiú és leverték róla. Utána nem sok gond volt vele.

2018. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
32 évesen így írni és fogalmazni? Hát...
2018. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
66%

Nem azért, de miért lenne kamu???


Igazgatóhoz kellene menni.

2018. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Rákell küldeni a gyámügyet névtelenül

Aztán kivenni a gyereket a suliból

2018. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!