Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihez forduljak: Kineziológush...

Kihez forduljak: Kineziológushoz vagy pszichoterápiához?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, kiskoromban antiszociális voltam, csináltam a hülyeségeket, verekedtem (ami még kiskorban normális szokott lenni) terorizáltam másokat, szinte szadista módon viselkedtem. Aztán most vannak barátaim nem mondom, de ők is néha hülyének néznek, és elég sokan, mert mikor társaságban vagyunk akkor sokszor hülyeségeket beszélek és nem vesznek komolyan (de csak akkor amikor hülyülünk és úgymond elba**om a poént), otthon szüleim terrorizálnak a tanulmányi jegyeim miatt (csak akkor, ha nem 5-öst hozok nekik), és most ott vagyunk, hogy egyetemen nem merek beszélni az emberekhez, szociológia fóbiám van, bár egyesekkel találtam öszhangot, de ott is félek hülyeséget beszélni, és nem tudom hogy mikor vicces és mikor túlzás, és néha beszélgetés közben úgymond elvesztem a fonalat és nem tudom követni. Hátránnyal indulok, mert én 10 évesen jöttem Szerbiából ide, szerbekkel nőttem fel, tehát 10 éve élek itt és beszélem a magyart (érettségin fel is voltam mentve írásbelin meg szóbelin gáz a magyar). Középsulisakkal 11-ben találtam már öszhangot, kezdtek hozzászokni a társaságomhoz, de van 2 olyan ember aki retardáltnak néz a sok hülyeségem miatt és leba**nak, és emiatt mikor ott vannak akkor félek megszólalni..idegen környezetben mikor nem ismerek senkit akkor pláne, de csak akkor mikor mellettem van olyan barát , és akkor bezzeg megtudok szólalni és poénkodni mert érzem hogy legalább egy van, aki bír akármit mondok, és ő felszabadítja bennem a gátlásokat. Meg lehet romlott azóta, amióta elvesztettem a barátnőmet, azóta már lehet félősebb lettem, nem tudom. Szóval kihez fordulhassak, szeretnék változtatni mert egyik barátomnak sikerült

2018. dec. 11. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképp pszichoterapeutát javaslok.

Kívánom hogy valóban tudj rendeződni...

SZAKEMBEREK:

[link]

2018. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!