Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az Amália csúnya...

Szerintetek az Amália csúnya név? Meg kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csúnyának tartják a nevemet és ez bánt, rosszul érint. Szerintetek is annyira csúnya, hogy jobb lenne megváltoztatni? Más kérdésben is olvastam, hogy sokak szerint csúf egy név :(

(Nekem sem tetszik)


2018. dec. 12. 20:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ahogy becéznek azt viszont nagyon szeretem :)
2018. dec. 12. 20:24
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tetszik nagyon.

Sokkal szebb mint a Kati.

És amúgy hogy becéznek?

2018. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik sot szep nev,neked meg tetszik ahogy beceznek :D
2018. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég egyedi a nevem becézése, nem az általános becenevekhez tartozik, ezért nem írnám le mert felismerhető lennék :)
2018. dec. 12. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen névről sem hallottam még. Igazából nem csúnya. De kicsit úgy hangzik, mintha valami betegség lenne. Anomália, malária, anémia stb. Nekem ez jutott róla eszembe. De ezt ne vedd sértésnek. Egyedi név.
2018. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
A névnapodon, Amália napon születtem, szóval én szeretem a nevedet! :) Egyébként szép és különleges, nem is értem a kérdésedet! Nyugodj meg, a szüleid szép nevet adtak, úgyhogy viseld büszkén!
2018. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy Amáliát ő se szerette a nevét aztán úgy 4 éve megbékélt vele sőt szereti.Hihetetlen erős személyiség okos,szép,ügyes,bátor és magabiztos.

Szóval nekem erről a névről mindig ő ugrik be.Amúgy se csúnya név lehet Aminak és Liának is becézni.Légy büszke a nevedre és szeresd mint ő :)

2018. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszik és ha így hívnának, tuti megváltoztatnám. De te tudod.
2018. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szerintem szép név. Egy kolléganőmet hívták így, nagyon kedves nő volt.
2018. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szép név. Én Amynek [Ejtsd: Émi] becézném.
2018. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!