Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem senkinek nem vagyok...

Úgy érzem senkinek nem vagyok fontos. Minden bajomat teljesen egyedül vagyok nagyon régen, és nem tudom így folytatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Vajon milyen idős vagy, hogy csak most jöttél rá, hogy nem vagy fontos és magadnak kell minden gondodat megoldanod ? Erre az embernek nagyon korán kellene ráébrednie és akkor felelősségteljesen tudná leélni az életét. Mindenkinek saját életével kapcsolatos az elsődleges feladata, ebből kell kiindulni. Nem kell másra várni. Az nagyon jó, ha kapunk külső segítséget, de a segítséget nem várni kell, hanem adni. Ugyanolyan ez, mint a szeretet.
2018. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam, tudom milyen rossz, de csinálni kell tovább, hiszem, hogy minden szenvedésnek oka és értelme van, ez is egy tapasztalat.
2018. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én véget vetek az egésznek. De nagyon remélem nektek jobb lesz. Nem vagy egyedül. 17f
2018. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!