Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha ekkora igényeim...

Normális, ha ekkora igényeim vannak?

Figyelt kérdés

Mindig a jobbra törekszem. Jobb állásra, jobb fizetésre. Nem rekedek meg egy szinten, nem elégszem meg az adott helyzettel/munkahellyel, ha nem érzem azt, hogy megfelelő számomra.


Ruhából, elektronikai eszközökből is igyekszem a "legjobbra" törekedni. Úgy érzem, nem tehetem meg, hogy igénytelen legyek, ne öltözzek fel szépen, ne sminkeljem ki magam, ne legyen igényes a körmöm.


Saját lakásra és normális autóra spórolok. A jogsit is akkorra időzíteném, ha egy normális autóra összegyűlt a pénz.


Viszont a mostani helyzetben örülhet az ember, ha állása van és úgy érzem, nem tudok úgy haladni, ahogyan számomra "megfelelő".


Normális, ha így vagyok a dolgokkal?


25n



2018. dec. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen jól gondolod,nem nyugszol bele a langyos kulába.

Ilyennek kellene lenni szerintem egy embernek.

Én is a párom is dettó ilyenek vagyunk.

Miért ne lenne normális?

KevinTrudeau mondta egyszer élsz,amit akarsz csak akkor tudod elérni.


Mi is minden ben ilyenek vagyunk,legjobb ételek,legjobb munkahely,karrierben mindig felfele lépkedni,legjobb ruhák kellenek,kocsiban is csak prémium német márka.

Utazásban is csak ami ,,legjobb" nekünk.

Mindig jobb és jobb kell,edzésben is például,külsőben is.


Ha teszel érte normális persze.

2018. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem nagy igények, a legtöbb ember erre törekszik szerintem.
2018. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemtom, ha az egész életed csak a jobb eléréséről szól, akkor már nem hiszem.
2018. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!