Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy tehetség...

Mit csináljak, ha egy tehetségtelen senki vagyok?

Figyelt kérdés

Nem értek semmihez,nincs szakmám,nincs igazán életem.

Bármibe belekezdtem eddig,rájöttem,hogy ez nem nekem való,így abbahagytam idővel.

Szóval nem is arról van szó,hogy csak ülök és várom a sült galambot,mert próbálkozok,de semmiben sem találom meg a helyem!


Tényleg azt érzem,hogy egy semmirekellő hülye vagyok...



2018. dec. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha nem éreznéd ezt, miközben valamibe (bármibe) belefogsz, mert sajnos elképzelhető, hogy önbeteljesítő jóslatként bebizonyítod magadnak, hogy "na lám megpróbáltam, de ez se sikerült".

Ha egyedül nem megy, pszichológus tud segíteni.

2018. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem,én amikor belevágok valamibe,akkor hiszem,hogy megtudom csinálni,és bele is adok mindent.

Aztán rájövök,hogy itt nem ezen múlik a dolog...

2018. dec. 15. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi a te bajod? Nem vagy kitartó.. Az első problémánál feladod. "Nekem nem megy, én nem tudom" Ezt nagyon könnyű mondani. Tudod mi nehéz? Valamit addig próbálni amíg nem sikerül. Ezt kéne gyakorolnod...
2018. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, más ezt úgy csinálja, hogy közben tanul vagy dolgozik (nem kell heti 40 órában). Tehát mellette van sikerélménye, szakmája vagy fizetése, stb. Neked sem kéne kihagynod ezt az életedből, miközben ezzel-azzal próbálkozol.
2018. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tak ***** válasza:
Az idősek a legbölcsebbek,kérdezgesd őket,ők mit tennének a helyedben,bármilyen témában kérdezhetsz,megmondják az igazat.
2018. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy? Ha sok mindent kiprobalsz akkor elobb utobb tudni fogod mi erdkeel
2018. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!