Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan könnyítenek magukon az...

Hogyan könnyítenek magukon az eszkimók?

Figyelt kérdés
Nagyon hideg van ott náluk és biztosan sok ruhát hordanak. Lehámozzák magukról mikor hívja őket a természet? Vagy pellenkát hordanak? Esetleg van egy k@kiló lyuk a nadrágukon? Nagyon bugyuta kérdés, de ha érdekel mit tegyek :D

2018. dec. 15. 20:42
 1/5 anonim válasza:
63%

Mivel elég fejlettlen népcsoport és különben sem dolgoznak én a pelenkát kapásból kizárnám amogy a különbözö lyukakat is.

Szerintem nem hordanak olyan sok ruhát, csak mivel legföképp állat prémek hordanak, a szörme miatt tünik olyan sok rétegnek úgyhogy szerintem levetköznek, bár ez csak az én véleményem

2018. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tél elején egy növény leveleit rágcsálják, amely olyannyira lelassítja a bélműködésüket, hogy hónapokig nem kell szarniuk. Bevonulnak a zigluba, elfalazzák a bejáratot, és szűkös élelmiszerkészlettel húzzák ki a telet. Amint a tavasz eljön, fakérget rágcsálnak, amely hashajtóként beindítja a bélműködésüket, és órákat töltenek a szabadban, hogy a belekben felhalmozott téli salakot kiürítsék, végül focilabda nagyságú szarkupacot hátrahagyva, elégedetten távoznak, hogy belekezdjenek a tavaszi ablakpucolásba.



a történet magva ugyanis igaz. Na, nem 100%, de mivel a tradicionális eszkimó étrend húst és húst foglal magába, meg némi tojást, ez annyira lelassítja a bélmozgást, hogy 4-5 naponta kell székelniük. Ezt vödörbe elintézték, aztán ki vele a hóba. A pisit meg a falra. Kicsit büdös ugyan, de tapos rá az ember havat, aztán megfagy. Mindezt Scott Welch közölte a világgal, aki ugyan nem tudom, ki, de az Északi-sarkkörön töltött pár hónapot. Az iglu különben is a múlté; ma már az eszkimók is házakban és konténerekben laknak.


[link]

2018. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pelenka egy l te degenerált barom.
2018. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, köszönöm a kioktatásod de telibe szarom ugyanis jogom van szarul írni ;) amellett hogy a kérdésre válaszolnál és próbálnál nem egy utolsó mocskos gěci viselkedést tanúsítani el lehet takarodni. Engem is nagyon sokszor zavar ha valaki elront egy szót. De akkor sem háborodok fel és szidom le. Sajnálom a szóhasználatom, és azt is hogy ilyen nehezedre esik hogy egy kicsit is emberien viselkedj. Sajnálom a családod és a környezetedben élőket is. :/
2018. dec. 16. 16:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáfűzni hogy az első kettő válaszadónak nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!