Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telt a napotok? : )

Hogy telt a napotok? : )

Figyelt kérdés
Vidítsatok fel, hátha nektek jobban, mint nekem.
2018. dec. 15. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi a baj?

Reggel jöttem haza szolgálatból. Aludtam vagy 13 óráig. Utána elmentem vásárolni, kicsit takarítottam délután, mostam is. Elfáradtam, ezért nem volt kedvem főzni, este elmentem egy pizzáért.

Holnap go jó baráttal az egyetemi városomba (110 km), megnezzuk a Karacsonyi Vásárt meg a várost. 2 éve nem voltam már ott. Neked?

2018. dec. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Korán keltem és lapátoltam egy kis havat, majd elmentem orvoshoz, vásárolni stb.. Utána meg pihentem és kaptam egy apró ajándékot is ami nagyon jól esett. Délután meg készítettem egy új fajta burgert. 🍔🍟
2018. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul. A meló szìvás volt főleg ìgy szombaton. Ráadásul alig tudtam odakoncentrálni mert a férfi járt a fejemben egész nap aki hiányzik és az a dal amit egyszer ő mutatott. Szóval örülök hogy magam mögött hagytam. És neked kérdező?
2018. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
12 Óráztam ma és nagyon sok volt a vendég. Csodálatos volt :(
2018. dec. 16. 00:15
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmasan.
2018. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel megreggeliztünk a kislányommal, aztán főztem, ő addig játszott. Ebéd után kimentünk havazni, még csak 1 éves, így nem volt nagy hócsata, de megismertettem rendesen a kedvenc csapadékommal. 😊 Amíg aludt délután, elővettem a műfenyőt, felállítottam, de még nem díszítettem fel. Délután sütöttem pizzás csigát, amíg uzsizott. Hazaért a férjem, ők játszottak, én addig kicsit ledőltem, mert a másodikat várva hanarabb elfáradok, mint amúgy. Kb fél órát olvasgattam, aztán együtt játszottunk, fürdettünk, vacsiztunk, letettük a kislányt aludni és néztünk egy filmet kettesben. Semmi extra, de szép nap volt, mint az összes. 😊
2018. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

# 6


Szívet melengető volt ezt olvasni.

2018. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9kor elindultam dolgozni, szinte egész nap talpaltam, aztán kilenc körül hazaértem. Vacsora, aztán alvás. Kicsit fáradt vagyok, és most meg nem tudok aludni.
2018. dec. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mint mindig, elég jól :)

neked is lesz jobb nyugi :)

2018. dec. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ÉN meg most végzek reggel 8-kor, én 24 óráztam.


Hidd el ez sem jobb :)

2018. dec. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!