Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tábori zuhanyzóban bikini?

Tábori zuhanyzóban bikini?

Figyelt kérdés
Lányok, táborban/osztálykiránduláson, ha a zuhanyzófülkék nyitottak felvesztek bikinit, vagy simán lezuhanyoztok mások előtt?

2018. dec. 16. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már sajnos kinőttem ebből a korosztályból, de annó én meztelenül zuhanyoztam...

39N

2018. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer felmásztam a női zuhanyzó ablakába és láttam, hogy minden csaj meztelenül zuhanyzott.
2018. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi értelme van bikiniben zuhanyozni? Egyetlen értelmes embernek sem jut eszébe!
2018. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyeken fiúk és lànyok is szóval mindenki pucéran zuhanyzik, bikiniben valóban nem sok értelme van.
2018. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bikiniben zuhanyozni? -és hogy mossa meg a seggét,nuniját?
2018. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már én sem vagyok lány de én is mindig meztelen zuhanyoztam ugyan úgy mint most is bár milyen közösségi zuhanyzóban,hiszen csak így lehet normálisan letusolni szerintem,meztelen 36N
2018. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban a lányok meztelenül zuhanyoznak, így én is. Valahogy így alakult ki még alsó tagozatban. Nekünk van úszás is és utána is fürdőruha nélkül zuhanyozunk. Nálunk nem számít cikinek.
2019. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!