Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a külsőmmel?

Mit csináljak a külsőmmel?

Figyelt kérdés
Fotót nem akarok küldeni magamról, így részletesen leírom, milyen vagyok. 25 éves, 156 cm és 51 kg. Derékig érő, barna hajam van és szemüvegem. Az arcomon nincsenek pattanások. 19 hónapja szültem, ahhoz képest az alakom egész jó, nincs súlyfeleslegem. VISZONT eléggé fiatalnak néznek, ami tudom, nem probléma, majd 50 évesen örülnék neki.. Csak munkahelyet keresek, mert a cég megszűnt és új hely kell. Arra gondoltam, elmegyek szemöldököt festetni - már régen voltam -, körmöshöz, meg fodrászhoz, de csak egy igazításra, mert nem szeretnék melirt vagy hajfestést volt már, és örültem, hogy visszakaptam a természetes barnát. Esetleg szempillafestés? Vagy smink? Melyek azok a ruhák, amik elegánssá, nőiessé, de nem koravénné tesznek? Köszönöm, aki valami tanácsot tud adni :D Gondoltam jóga órára eljárnék hétfőnként van 10-től.
2018. dec. 21. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

nem gond ha fiatal vagy, az számít, hogy az önéletrajzodban jól mutasson az iskola és a munka tapasztalat, mivel szültél így esélyesebb a felvétel, hisz sok helyen kérdezik, hogy "mikor tervez családot?"

te már szültél, szóval esélyesebb a dolog :)


a fejedben levő dolgot értékeljék, vagy ha fizikai munkára mész, akkor az állóképességet, ne azt nézzék mennyinek nézel ki :)

különben is fiatalos külsővel is tudsz nőies lenni, nem leszel egyből kislány

2018. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múltkori állásinterjú első kérdése: és, ha beteg a gyerek? Tudja gyerek mellett is vállalni a munkát?
2018. dec. 21. 08:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Maga olyan fiatalka.. Hány éves?
2018. dec. 21. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:

ezekre legyen bekészített válaszod :)

amolyan fél igazság, ha nem a legjobb számukra :D


mond meg, hogy fiatal vagy és benned van a fiatalos erő és pezsgés :P

fordítsd előnyödre amit hátrányként akarnak beállítani

2018. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!