Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az életnek?

Mi értelme az életnek?

Figyelt kérdés
Mi értelme ha az egész csak arról szól,megszületsz fejlődsz aztán mikor felnőttél felállsz ,elesel,felállsz, elesel,felállsz elesel és nem az van haladsz egy úton felmész és életed végéig fent is maradsz?

2018. dec. 21. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
semmi
2018. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok nincs az biztos.


Dolgozik az ember, pénzt keres.


Azt el lehet verni plaza-ba, elmenni tengerpartra.


Vagy étterembe, kávézóba, fürdőbe.


Aztán szépen lerobban az ember, agyvérzés, ilyenek.


Egy ökörség az egész.

2018. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én egyre jobban utálok élni.Pláne,hogy nem megy a 100%
2018. dec. 21. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, milyen nagy lehetőségekről beszélnek egyesek, egyesek szerint miért az egyénen múlik minden... Miért élnek rózsaszín ködben egyesek... Mármint ezen az oldalon.
2018. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyu, úgymond nincs értelme az életnek.


Van akinek bejön az élet van akinek nem.


Van aki az utcán fagy meg, van aki meg az usa-ban egy elit környéken, 8 fürdőszobás házban hal meg, van aki ferrari-ban az autópályán.


Soroljam?

2018. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére a demokráciában lehet különcnek is lenni, amin például azt értem hogy valaki nem csatlakozik a modern rabszolgaság mókuskerekéhez. Mivel annak tényleg nem sok értelme van hogy valaki kibernetikus organizmusként, más néven biorobotként csak dolgozik és számlákat fizet.

De például lehet a társadalomból kivonulva is élni:

Egy ember lakja a szellemfalut

https://www.youtube.com/watch?v=rmIxzRYj9JE

Az örök napsütötte vidékeken meg pláne könnyű kivitelezni.

Én éltem már úgy hogy nem volt munkahelyem hanem a szülői gazdaságban éltem. Na úgy már volt értelme. Az tényleg nagyon jó volt és meg is akarom ismételni az olyan életmódot.

A társadalmak hibája az hogy haszonállatnak van benne tekintve az egyén, akinek feladata mások profitjának termelése. Az nem emberhez méltó élet szerintem sem.

2018. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 4


Úgy érted az egyénen múlik dolgot,hogy azt mondják az ember ha akarja mindenre képes gazdag sikeres lehet meg ilyesmi?Te meg úgy gondolod,hogy ez nem igaz?

2018. dec. 21. 20:59
 8/12 A kérdező kommentje:

# 5


Ezek szerint képzelhetek én sorsot,ha nekem nem az adatott.

2018. dec. 21. 21:01
 9/12 A kérdező kommentje:

# 6


Nekem még az is szar,barátnőt szeretnék viszont ha kivonulnék arra is tényleg teljesen nulla lenne a lehetőség.

2018. dec. 21. 21:02
 10/12 A kérdező kommentje:

# 6



Na igen tényleg állatoknak vagy gépeknek vagyunk tekintve,és sokaknak így megy el az élete és a végére gyűlölik az egészet élsz de minek mert csak a végére érsz és kész meg is haltál értelmetlen volt az egész.Az a gazdaság dolog tényleg jó lehet.

2018. dec. 21. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!