Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen drog okoz hasonló...

Milyen drog okoz hasonló élményeket?

Figyelt kérdés

Eszemben sincs bármit is kipróbálni, csak egy nemrégi álomkép miatt érdekel.


Álmomban valakivel (nem tudom felidézni, ki volt az) félhomályban ültünk a szobám padlóján.

Bevettünk valamit. Arra még emlékszem, hogy egyszerre, de a következő pillanatban már egyedül voltam a szobában. A padló hullámzott, majd szép lassan elmosódott, homályossá vált a tér, mint amikor túlságosan vizes a festék, és szétfut a papíron.

A következő pillanatban végtelen, sötét zöldes vízben úsztam, láttam és lélegezni is tudtam a víz alatt. Nagyon mély lehetett, mert nem láttam sem a napot fenn, sem a talajt alattam. Bálnákat láttam magam körül, de inkább csak a körvonalaikat, éreztem, hogy a közelemben vannak, illetve egy hatalmas kardszárnyú delfint is, azt konkrétan velem szemben, néhány méterre tőlem. Egyáltalán nem volt ijesztő élmény, inkább boldog és megnyugtató, olyan "valahová tartozás" érzés.

Ezt követően már csak arra emlékszem, hogy kint vagyok a vízből, de csak nyakig, körülöttem mindenütt jégtáblák, szürkésfehér ég, és hatalmas lelkifájdalom, hogy szeretnék visszajutni oda, ahol voltam, de már nem tudok. A végén már annyira "fájt", hogy felébredtem.

Amíg a víz alatt voltam, nem éreztem sem meleget, sem hideget, feljőve is inkább csak nagyon tompán.


Mi lehetett az a valami, amit álmomban "beszedtem"?


És mi lehet a hatalmas lelkifájdalom oka?


(Nem akartam ezóba tenni, olyan értelemben nem álomfejtős kérdés)


2018. dec. 21. 22:43
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Dmt.
2018. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem kérdezted meg az álombeli dìleredet? 😀

Szerintem ilyen durva haluzást semmi nem vált ki, max valami nagyon felfokozott gomba vagy LSD de ez kb az a kategória ami halállal végződik.

2018. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyire durvát kb. semmi,mondjuk egy nagyon kemény drog
2018. dec. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Pedig a dmt tud ilyet.
2018. dec. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy erősebb látnokzsálya kivonat is beugrott a dmt mellett. (legális)
2018. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Ez bizony a bélyeg kislány !39f
2018. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!