Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anya mit ér...

Szerintetek egy anya mit ér el azzal ha állandóan kritizálja a saját lányát?

Figyelt kérdés
Csak mert neki nem tetszik , hogy a lánya egy évbe 3 -szor 4 szer festi a haját meg egyéb ilyen dolgok .
2018. dec. 22. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj vele, pedig nem sűrűn festi.
2018. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez attól függ. Ha ribisen öltözködik és ribisre festi a haját mint ahogy az átlag, akkor megértem. Anyway, a legtöbb szülő is k-vát nevel a lányából szóval.. :(
2018. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm -ről lenne szó egy évbe kb 3 szor négyszer festi a haját és egyáltalán nem öltözik ribisen
2018. dec. 22. 19:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a nő nem fut százon az hót sicher... saját kutyáját isteníti minthogy a saját lányát aki a nevelt lánya...
2018. dec. 22. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
2-vagyok) Akkor normális lány lehet. Nem tudom mi akjar elérni, ha nem ilyen zöldre meg ilyen retekre feesti a haját, nincs kint semmije nem viszi haza a srácokat és nem ilyen szerencsétlen mint a mai legtöbb "lány" akkor semmit nem fog elérni vele. Csak azt hogy depressziós kis szegény lányt csinál belőle. Igaz hogy én személy szerint ha lenne esélyem az 1000-ből azt az egy lányt választanám aki nem beszél nem kommunikál senkivel és visszahúzódó, de sajnos az se jó mert sérül a lelki világa. Szóval ha annyira jó barátnők vagytok legalább te állj mellette és éreztesd hogy vagy neki. legalább neki van aki mellette áll :)
2018. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha színesre festi az a baj az tuti (animés közöaségben mozogtam tiniként szo jup értem)

De a fekete is cigos meg kuvás azt végképp értem

A sima piros simán gáz de minden 40+felnyirthaju pics a úgy hordja

Szal ha normális embei frizkója van természetes színkeverékhez akkor szimplán maradi az anyus

(Én nem festettem még hajat én nekem fenék alá ér semmi pénzért nem tenném tönkre)...

2018. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5# úgy a barátnőm , hogy egYütt vagyunk párom :D
2018. dec. 22. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégjobban tudsz segíteni neki.
2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a lánya önbizalomhiányos lesz.

De még jó, hogy te ott vagy neki. Vigasztald meg, ha az anyukája hülye.

2018. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fèltèkeny rád?
2018. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!