Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne bámuljon...

Mit tegyek, hogy ne bámuljon mindig? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy nagyon gusztustalan 30 év körüli férfi aki valamiféle (szellemi)fogyatékossággal élő nőt szokott kísérgetni reggelente, (meg amikor megyek haza iskolából akkor is mindig ott van) a buszon megállótól megállóig. De ilyen nagyon igénytelenül néz ki. És nagyon undorító, mert nem lehet eldönteni, hogy a gondozója, a testvére, vagy valamiféle szeretője, vagy egyszerre mindhárom.( meg a buszon sose ül amúgy a nő mellé meg szóba sem szoktak nagyon állni, csak köszön neki és együtt szállnak fel a buszra, meg szól neki, hogy hol fognak leszállni) És az a lényeg, hogy ahányszor fent ülök a buszon(majdnem minden nap)mindig ott van és nagyon feltűnően bámul. Pl nem egyszer volt olyan, hogy nagyon hátul ültem és az meg előrébb volt és rendesen éreztem magamon a tekintetét, és amikor odanéztem bebizonyosodott, hogy engem bámul.És egyszerűen hiába próbálom kerülni a szemkontaktust, meg csak az ablakon bámulok ki, tovább nézeget... Meg egyszer volt olyan is, hogy ugyanúgy a busz vége felénél ültem, és legelől felszállt és eljött egészen leghátra és leült mögém, és éreztem, ahogy beleszuszog a hajamba, hát kr.va gusztustalan volt... A héten pedig elmentem az orvoshoz kiiratni magam, és szembe jött velem az utcán és ilyen rohadtul gusztustalanul rámvigyorgott, és amikor még el sem sétáltam mellette rendesen utánam fordult. Akkora undor fogott el... Mit tegyek? Már rendesen félek tőle, és félek, hogy egyszer elkap, vagy csinál valamit. ><

2018. dec. 23. 19:29
1 2
 1/12 Linó03 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is sérült, csak kevésbé, és így tudja kísérni meg segíteni a másikat. Így leírásból ez ugrott be elsőre. Szerintem csak simán ülj át máshova, ha mögéd ül. Ha utánad megy, az már gáz. Akkor legközelebb apukáddal buszozz, és kérdd meg, hogy szóljon rá erre az emberre.
2018. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
+szerezz be paprika sparyt
2018. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem bejössz neki.
2018. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. ha megint mögém ül, mindenképp elülök, apukám viszont nem tudna velem jönni, mert még mielőtt felkelek ő már elmegy dolgozni.

3. hát az lejött nekem is, de valami megoldást kellene találjak, hogy nem viselkedjen így, mondjuk hozáászolni nem mernék><

Meg ugye mégsem mondhatom neki oda, hogy "f.sz.t nézel bzd.meg", vagy, hogy "légyszives ne nézegessél, mert lehánylak" Bár szívem szerint ezt tenném, csak félek, hogy utána még rosszabb lenne. Sőt valószínű...

2018. dec. 23. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus :/

Kerüld vele a szemkontaktust, akármi van. Hatha megunja. És szerezz be paprika sprayt. Nem tudsz mas busszal menni?

+ próbalj ne későn hazamenni, vagy ne egyedül. Menj forgalmas helyen

2018. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyökerek pont azt akarják, hogy félj tőlük, mert így ragadozónak érzik magukat és nem vesztesnek. A f.aszt nézel kezdetű kérdőmondat szerintem ennyi bámulás után indokolt. Ha nem jelzed neki, hogy a jelenlegi állapot – melyben rajtad legelteti a szemét folyamatosan – nem elfogadható a számodra, a helyzet változatlan marad.
2018. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan egy alak lehet.
2018. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli buszon szoktad látni? Mert akkor mehetnél előbbi vagy későbbi busszal ha van. Szerintem próbálj meg rá sem nézni. Kerüld őt. Szerintem is biztosan van valami baja, valószínűleg tetszel neki, de emiatt ne haragudj rá mert szerintem nagyon fel sem fogja hogy téged ez zavarhat amit ő tesz.
2018. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Ne legyél előitéletes. lehet hogy tetszel neki. arról meg ő nem tehet, hogy szegény vagy csóró. gondold el hogy neki milyen rossz. sosem lehet barátnője aki szép. ha meg értelmileg kicsit visszamaradott, arról sem tehet.


ő nem érdemli meg hogy vágyakozzon?


de téged is megértelek azért csak...


meg gondold el ha neked megtetszene egy nálad szebb tanárod vagy egy cuki pasi sztár aki 15 évvel idősebb nálad. odamész és bámulod és otthon **** magad miközben rá gondolsz. akkor ő is úgy gondol rád hogy hú egy nemszép tini... és őt is zavarja ha bámulod.


szóval nem fair hogy ő nem kap húst.

2019. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es neked elég komoly gondok lehetnek a fejeden...

"szóval nem fair hogy ő nem kap húst."

De igen, kib@5z0ttul FAIR.

Nem azzal van gond, ha "vágyakozik" valaki, hanem, hogy ilyen gusztustalan módon viselkedik. Úgy látszik leginkább a felfogóképességeddel van probléma.

Egyébként mindig van hova fejlődni, és aki akar az meg is találja a módját, ne mondd már, hogy egy ilyen szerencsétlen ny0m0rult fejlődni szeretne bárhová is; szóval minden csak az adott embertől függ, és ha van benne annyi, akkor a legrosszabb helyzetből is lehetséges kitörni. Ennyit rólad:D

2019. febr. 10. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!