Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek se legyen gyerekem?

Szerintetek se legyen gyerekem?

Figyelt kérdés

Az jár a fejemben hogy túl idióta vagyok ahoz hogy gyereket vállalják. Csak egy példa ami az imént gyermek neveléssel kapcsolatban eszembe jutott, a következő: 'ha lenne egy gyermekem, mindenképpen megtanítanám arra hogy soha ne hagyja a fogait ételmaradékokkal teli. Ha éppen egy étteremben van,miután befejezte az étkezést vonuljon el a mosdóba, és öblítse ki a száját, vagy fogpiszkalóval, körömmel, akár milyen módon puszolja le a fogait.. '

Vajon ez normális hogy ilyen dolgok is eszembe jutnak azzal kapcsolatban hogymire szeretném majd megtanítani,vagy beteges hülyeség, és rossz szülő lennék ?


2018. dec. 24. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Minden etkezes utan fogat mosok es nehany fogkozemet fogselymezem,kulonben faj az inyem.

Ez szamomra termeszetes dolog.

N

2018. dec. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyton fogatmosok. Nincs ezzel gond. Ha a gyermeked lesz, neki is kiskorától kell elmagyarázni, miért fontos a fogmosás, miért nem jók az ételmaradékok a szájüregben... Stb. A kedvesség, példamutatás, hiteles magyarázat nagyon fontos, semmiképp sem szabad erőltetni, aztán erőszakos, kényszerítő dolgok végül mindig a ellenkezőt érik el. Tehát sok türelem és szeretet kell egy kisgyerekhez. Az is lehet, hogy saját magának is igénye lesz a tiszta szájüregre, tehát lehet, hogy zavarni fogja az ételmaradék.
2018. dec. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Ne legyen! A migráncsoknak kell hely.
2018. dec. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért jutott eszembe, mert a családban több gyermeknek is teljessen szuvasodott fogai voltak, amíg nem váltottak maradandó fogakra. A másik hogy szinte alig mosnak kezet a gyerekek, szerintem ez nem túl gusztusos. Az meg hogy valaki türelmetlen és követelőző vagy erőszakos gyermekével szemben számomra felháborító. Annyi negatív példát láttam, hogy félek én sem lennék jobb szülő, ezért döntöttem úgy hogy inkább nem is vállalok gyermeket.
2019. febr. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!