Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember igaz,...

Létezik olyan ember igaz, hogy nem tud rá szokni sem a cigire sem az italra se semmi más anyagra?

Figyelt kérdés
Próbáltam már majdnem mindent, mindenki azt mondja majd függő leszek meg ilyenek de ha én azt mondom magamnak, hogy nem többet nem kell akkor úgy is van, letezik ilyen nem? Én úgy érzem magamról nem tudnék függő lenni, alkoholt is csak akkor iszok amikor jó a buli de nem is kívánom nagyon, szívarazni is csak amikor kedvem tartja akkor húzok stb.. mondták rá fogok szokni de én tudom magamról, hogy nem.
2018. dec. 24. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy létezik , én is ilyen vagyok :)
2018. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%

Olyan ember nem létezik, aki ne tudna rászokni "semmi más anyagra".

Mivel ezalá nyugodtan besorolhatjuk a kábítószereket is.

A kábítószerre meg mindenki rátud szokni, mivel szimplán jó.. annak ellenére, hogy hosszú távon nyomorba dönt..

2018. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék akármennyire jó
2018. dec. 24. 23:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha egyszer kipróbálnád a dezomorfint, máris érezhetnéd, milyen függőnek lenni.


Vagy ha pl 2 hónapig szednél nagy dózisú benzót, és hirtelen abbahagynád, pokoli fél évnek néznél elébe...

2018. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen két hétig szívtam a cigit, volt úgy, hogy egymás után 6 szálat. Aztán elfogyott és azóta nem kell.
2018. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok de nem tudnék rá szokni ilyesmikre főleg ha tudom, hogy hosszú távon nagyon ártalmas
2018. dec. 25. 00:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Én akkor dohányzok amikor kedvem tartja,az itallal szintén így vagyok,néha bepijázok,olyankor cigizek.Régebben heti kétszer legalább berúgtam,és gyakrabban dohányoztam,de akkor sem függtem egyiktől sem.Tehát ha nem ittam vagy dohányoztam hetekig sem jelentett problémát.Egyéb szintetikus szereket is fogyasztottam szintén hasonló gyakorisággal de sosem voltam függő.Viszont véleményem szerint sok olyan cucc van aminél nem a te döntésed hogy rászoksz-e vagy nem,mert 1-2 alkalom után függővé válsz.
2018. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Úgy látom, hogy te az addiktológia legelemibb alapjaival sem vagy tisztában.
2018. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ritka alkoholizálással más sem szokik rá az ivásra... A cigihez nem értek, de ott is van, hogy valaki ritkán teszi.

A fűvel is ez van.


De durva kábszerekre nem tudsz nem rászokni, mivel olyan a tested működése, hogy azt teszed, elég hamar.


Enyhébb dolgokra pedig van, aki igen erős és hosszú idő alatt sem szokik rá, pl. cukor vagy kávé. Pedig közismert, hogy sokan igen.

2018. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Létezik ,nem isszom nem kávézom ,mêg kóla sem nem,cigizek ,nem eszek sajtott se tejet ,és nem szeretem a szénsavas italókat
2018. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!