Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha latjatok, hogy a buszon...

Ha latjatok, hogy a buszon vagy villamoson vagy az utcan, valaki (akar jozanul, akar nem) zaklat egy teljesen normalis, hetkoznapi embert, ti odamennetek megvedeni?

Figyelt kérdés
Szemtanuja voltam, ahogy az utcan egy reszeg pali folyanatosan zaklatta a jarokeloket a buszmegalloban, mindenki egy helyre tomorodott, feltek az emberek, pedig csak 1 embertol volt szo.. enis feltem, es azon jart allandoan a fejem h oda kene mennem, de csak rosszara gobdoltam.. csak magamra, es olyan szarul ereztem magam azota is, h nem tettem Semmit. Igen gyava vagyok, de ti ezt h kuzdenetek le?

2018. dec. 25. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
közbelépek vagy úgy helyezkedek, hogy kéznél legyek..
2018. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat sajnos, hogy senki nem jön oda segíteni, engem kéregető zaklatott, de senkit nem érdekelt.
2018. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20 éves lány vagyok 50 kiloval ugyan kin tudnék segíteni ?:( - csak e rendörséget tudnám felhivni...
2018. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsanat, ezt elfelejtettem odairni: elsosorban ferfiakat kerdezem

25/F

2018. dec. 25. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én kicsit vagyok, gyenge vagyok, lány vagyok, de igen, odamennék.
2018. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az első is 25F
2018. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1x volt ilyen, hogy megvedtünk egy embert, mert többen verték.

Eredmény: egyik támadó meg lett lökve, elesett beverte a fejét.

Mentő neki, kórház, majd a doki szólt rendőröknek.

Reggelre a nyomozó ébresztett. Biróságra járás többször. Természetesen nem lett belőle semmi, de arra elég volt, hogy a munkám és a megítélésem oda legyen.

Úgy hogy nem, nem megyek oda többet. Maximum messziről hívom a rendőröket és tovább állok. Ez a max...

2018. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Helyzettől függ.Ha védtelen idős embert,gyereket, állatot bántalmazna, zaklatna valaki, gondolkodás nélkül közbelépnék, nem törődnék vele mi lesz belőle, vagy velem mi lesz.

Ha felnőtt embert zaklatna, aki tudja védeni magát, figyelnék, mi történik, azonnal nem avatkoznék be.De ha muszály lenne egy ponton túl már igen.Minimum hívnék rendőrt.De nem mennék el, amíg meg nem oldódott a probléma.

Voltam már ilyen helyzetben.Utólag nagyon bánnám, ha nem tennék semmit.

56 éves nő vagyok

2019. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nalam ezert van mindig spre,vascso egyebek.

Es a keregetot elhajtom hangos leoltassal.

2021. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!