Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki unja a mindennapi...

Ki az aki unja a mindennapi rutint?

Figyelt kérdés

Teljesen kiégve érzem magam, mindennap ugyanaz, bemegyek az irodába, kijövök elmegy utazással együtt min 12 óra. Sötétben indulok, érek haza, sokszor nyáron is, igen.

Egyszerűen herótom van az emberekből, ahogy igénytelenül állnak ülnek a BKV-n. Sokszor már emiatt is kocsival járok... A kollégáknak persze megfelel minden, szívatnak minket ahol csak tudnak. Nincs fizu emelés, juttatások elvéve, egyre több munka, egyre rosszabb kilátások, egyszerűen unom már az egészet, pedig még most vagyok 30. Más is jár hasonló cipőben?



2018. dec. 25. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell ennyit dolgoznom és nem is szívatnak, de ugyanúgy monoton nekem is ez az életmód és nem is marad energiám semmire munka után.
2018. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Te nem gondolkoztál még váltáson?
2018. dec. 25. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlô cipőben vagyok, folyamatosan nèzem a lehetősègeket, 1-2 kèpzèst bevállaltam, mert önállôsodni szeretnèk, de nem tudok elindulni semerre sem. Utálom már ezt az egèszet.
2018. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a hobbikkal barátokkal pasizassal?
2018. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hobbi azért van, kirándulgatás hétvégente, de nha már az sem zökkent ki, barátokkal persze néha tudunk találkozni, sajna nem sokan vannak...
2018. dec. 25. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már egy ideje csak úgy tudom átvészelni a napjaimat ha arról fantáziálok, hogy milyen lenne úgy élni, hogy mondjuk ismeretlen tájakat járok be, fel nem térképezett erdőkben barangolok, stb és nincs semmi kötelezettségem.

Nyilván ez a fajta fantáziálgatás nem reális, szóval ha túl akarunk élni akkor be kell vállalni a monoton életet.

Mert ha stabil munkád van, akkor az egy idő után nagy valószínűséggel úgyis monoton lesz neked.

2018. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem utazással csak 10-11 óra, de én is bele vagyok fásulva.

Monotonak a napjaim, hulla fáradt vagyok és még annál is fáradtabb, mindig rohanok, a munkán kívüli időmet szinte percre pontosan be kell osztanom és azt betartanom. Úgy érzem, annyi a fiatalság bennem, hogy még nem fáj mindenem és a krónikus nyavalyáim meg az emelkedett koleszterinszintem még nem feltétlen érte el azt a szintet, hogy erre mindenképp gyógyszert kelljen szednem.


Már végeztem el tanfolyamot és jelenleg is tanulok, hogy ki tudjak törni esetleg. Szerethetőbb munkahelyem legyen, esetleg (kevesebb pénzt bevállalva) dolgozhassak részmunkaidőben, rugalmasabb legyen az egész... Vannak hobbijaim, azokkal is szeretnék foglalkozni.

Természetesen angolozni is szoktam.

Csak egyszerűen hulla fáradt vagyok, unom, hogy nincs idő a hobbijaimra (pl a fotózás), reményvesztett és fáradt.


Még lenne is egyébként ötletem, hogy mit csináljak / próbáljak csinálni, amitől fiatalnak érezném magam, új dolgokat próbálhatnék ki, ingerek érhetnének. Új barátokat is szeretnék szerezni...

Pont ezekre nincs se időm, se pénzem a tanulás miatt. Amikor meg nagyritkán lenne, addigra kimerülök.

Most igyekszem pihenni, de januártól ismét munka, utána sport, tanulás, valamennyi alvás. Szó szerint. Viccen kívül.


Na jó, nekem jól esett, hogy mindezt leírhattam, fogalmam sincs, Neked segít-e. :(


26/L

2018. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok. Váltani fogok, de csak a pénz miatt. Sajnos bárhová megyek, legalább a napi 8 órát le kell dolgoznom plusz utazás, így továbbra sem lesz időm semmire. Sok ötletem nincs, hogy ebből hogyan lehet kiszállni. Talán egyszer veszek egy tanyát. 25/F


(#1 voltam)

2018. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A dolgozó embernek nincs szabadideje. felkelés utazás minka, utazás haza, TV nézés, alvás.

A luxuséttermeket nem a dolgozók tartják fent (ők csak főznek, mosogatnak, felszolgálnak) hanem a politikusok, brókerek menedzserek.

A dolgozó is únja a banánt, de nincs kiút! Ha nem vagy gerinctelen féreg politikus akkor esélyed sincs hogy annyit lopj, hogy te is élvezd az életet. Minden politikus tolvaly akasszuk fel mindet! ( na ez egy jó kiugró lenne a napi rutinból )

2018. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!