Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facen mi ez a megjelöléses...

Facen mi ez a megjelöléses dolog, hogy pl K elvisz pizzázni meg lyenek? És akkor egy embert ismerőst megjelölnek.

Figyelt kérdés
Ez divat? vagy mi? És akkor ott beszélik meg a találkozót meg ilyenek. Ez most menő?

2018. dec. 25. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod kommentbe, hogy @K és kidobja a k-val kezdődő ismerőseid nevét. Ha mondjuk a legjobb haverod Karcsi, akkor megjelölöd egy kommentben, ezután bármikor úgy csinálhatsz, mikor találkoztok, mintha Karcsi tartozna neked egy pizzával, mert megjelölted valami facebookos sz@rságban, amire ő sosem kért meg téged. Persze ez csak poén, nyilván most ez a menő, ha minden kistini csinálja, de ha valaki komolyan veszi, az hamar elveszítheti a barátait.
2018. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem megjelölt egy ismerősöm, vegyek neki egy gyrost, vettem is, kérdeztem hol lakik, írta , hogy hol én elutaztam ( kiderült elköltözött 390km-re) és elvittem neki. Meglepődött. De a facebook igazat ír.
2018. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 persze :DD
2018. dec. 27. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a gyrost és a pizzát is. De nem Facebookon bonyolítanám a fogyasztásukhoz szükséges előkészületeket.
2018. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!