Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyilkosságnak számít szerintet...

Gyilkosságnak számít szerintetek ez? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy képes lennél valakit áthelyezni a világ másik felére az emlékei nélkül, új emlékekkel az ottani környezetéről. A régi környezete teljesen elfelejtené, minden bizonyíték hogy valah is ott élt kitörlődik. Az új környezet pedig úgy emlékszik, mintha mindig is ott lett volna. Szerintetek ez felér egy gyilkossággal? Hiszen véget vetsz egy emberi életnek gyakorlatilag, de közben indítasz egy másikat is. Mi a véleményetek erről?

2018. dec. 26. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Inkább agymosásnak hívnám mintsem gyilkosságnak.
2018. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány ilyen van különböző formákban... lelki gyilkosság, és még a tudat is megmarad. Az gázabb, mint ez. Ez senkinek sem “fáj”...
2018. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igazán gyilkosság, mert nem hal meg valósággal az illető, nem fog senkinek se hiányozni. Mondjul attól még szomorú.
2018. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem gyilkosság, mert ugyanúgy él tovább, csak más emberként. Az, hogy helyes lenne-e ilyet tenni vagy nem attól függ, hogy ő kért-e arra, hogy ezt tegyem vele, vagy csak kiválasztottam egy random embert és ok nélkül tettem ezt vele.
2018. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp bűncselekménynek tartanám, de gyolkosságnak azért nem, mert szerintem az ember több mint az emlékei, a tapasztalatai és a megszerzett tudása.
2018. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!