Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen sok egyetemista lány él...

Ilyen sok egyetemista lány él érdekkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés érkezik az oldalra, hogy nem merik elmondani a szülőknek, hogy érdekkapcsolatban élnek egy igen tehetős partnerrel, hogyan tovább.

Sokan közülük nem csak annyira használják ki ezt, hogy ingyen laknak, és nem kell diákmunkára menni, hogy fedezzenek némi szórakozást, alap ruhatárat, sminket, hasonlókat, hanem (kérdésekből idézve) sokan heti jelleggel nyaralnak külföldön, a legdrágább éttermekben/kávézókban étkeznek, 120 000Ft költenek el csak kozmetikumra havonta, ruhákra ennek sokszorosát, volt, aki konkrétan kocsit és lakást is kapott a támogatójától mindössze fél év után.


Tényleg olyan általános ez?

Egyetem után mivel tartják fenn ezt a színvonalat tovább?


2018. dec. 27. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Van élet a GYK-n kívül is. Abból, ami itt van, nem szabad általánosítani.
2018. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek, erről a jelenségről itt hallottam először, nincs viszonyítási alapom.

Nagyon ledöbbentett, kíváncsi vagyok, ez minden.

2018. dec. 27. 20:27
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Meglepődnél, hogy valójában mennyire kevés ember él igy.

A GYK-n mindenki mindent eltúloz és egy ember egy dologról 16 kérdést is kitehet ez pedig adhat neked egy olyan érzést, hogy sok van belőle, holott csak egy ember áll mögöttük.

Ez az egyik, a másik meg az, hogy közel sincs annyi pénzes k..rva mint azt a pasik gondolják, csak jobb a lányokat hibáztatni mint szembenézni azzal, hogy ők nem tesznek semmit egy lány figyelméért, szóval egyszerűbb csak h.lye p.csáknak nevezni őket és ilyen sz.arokat terjeszteni róluk.

Amikor egy nő egyetemre megy az azt jelenti, hogy tanulni akar valamit ami majd később lehetővé teszi neki, hogy ne egy pasin függjön és neadjisten ha belemegy egy sz.ar házzasságba onnét ki is tudjon mászni (vagy csak a szülei akarták, hogy menjen, na de ez megint más tészta). Szóval elég fura, hogy csinálsz valamit ami arra szolgál, hogy ne hivjanak otthon ülő ingyenélő körmöt lakkozó hölgyikének, hanem te magad teremthesd meg a saját életedet, de mindeközben ponthogy valaki máson függ az egész életed. ELég fura nem?

2018. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Linkelnél három ilyen kérdést? Én egybe sem futottam bele.

.

2018. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

“Egyetem után mivel tartják fenn ezt a színvonalat tovább?”

Amíg ki nem öregednek a szakmából, addig ugyanabból...amúgy meg az ő dolguk, amcsiknál nxilván még rosszabb az arány, az ottani tandíjakból kiindulva


Jut eszembe? Valaki nem akar ismerkedni? Max 25, kockás has, szeressen takarítani XD (csak hogy világos legyen, hogy nemcsak lányok csinálják ezt ;))

2018. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy mindet ugyanaz a személy írta ki, nem tudom, csak átfutottam őket igazából. Mindenesetre meglepett a jelenség.
2018. dec. 27. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezt már én is kérdeztem.Nagyon sok ilyen van,csak körül kell nézni.
2018. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyen lányt de nem olyan gyakori.
2018. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Én is voltam egyetemista, mégsem éltem érdekkapcsolatban. Sőt egy férfi sem támogatott, mert a nemzőm, akit legcsekélyebb mértékben sem tekintek "apámnak", egy kalap szilvát nem ért. Még gyerekkoromban sem támogatott, pedig házasságban született gyerek voltam. Az ilyen felfogás miatt értékelnek többre egy hímegyedet a munkaerő-piacon mai napig, mint egy nőt. Főleg ha nem is férjes asszonyról van szó.
2018. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!