Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a tinilány...

Miért gondolják azt a tinilányok, hogy lehet esélyük egy igazi felnőtt férfinál?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor tényleg lehet.
2018. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Amiért sok felnőtt férfi hiszi azt, hogy bejön a komplexus nélküli tini lányoknak.
2018. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy lehet... "Férfi"-nál max.
2018. dec. 28. 00:05
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert a többségük tanulni hülye, dolgozni lusta, erkölcse nincs, de jól akar élni és "menő csaj" lenni, az meg úgy a legegyszerűbb ha eltartatják magukat valakivel. És mivel a 40-50-es korosztályban több a milliomos, mint a 20-asban (ott csak azok akiknek az apja a milliárdos), így nyilván oda dörgölőznek ahol a pénz van. Jó példa erre Vajnáék alacsony korkülönbségű igaz szerelme.
2018. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha már a korosztályukon végigrbanckodták magukat, valami nagyobb kell.
2018. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Mivel semmire se jok ezert valakin eloskodni kell. Meg azoknak mar van autoja is igy vitethetik magukat ossze vissza.
2018. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyük?Igaz csak 1-2 cuppantásra,de arra biztosan van.
2018. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves tinilány. Egy 13 éves lánynál gáz, ha egy 30 évesre nyomul, egy egy 17-18 éves vágyhat egy idősebb pasira. Szerintem még az is fura, de nekem van egy olyan barátnőm, akit kifejezetten az idősebb 30 körüli, 25 év feletti pasik érdeklik. És 15-16 éves kora óta így van. De ő pl. érettebb is a koránál, épp ezért kell is azoknak a férfiaknak, és tényleg megvolt a szerelem.
2019. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sokszor szerintem a lanyok azert is vagyhatnak idosebb pasikra, mert komolyabban gondolkodnak es erettebbek. es vannak olyan ferfiak is, akiknek bejonnek a tini lanyok. ezert is gondolhatjak ugy, hogy van eselyuk. ez sokaknal elo fordul. nekem volt egy osztalytarsam alapiskolaban, 14-15 evesek lehettunk es akkor volt neki 25 ev feletti manusza. ez mondjuk szerintem igy gaz. ha mar vagy olyan 18- 20 eves es van 25 -30 eves baratod, az mar kicsit korrektebb. nekem sem jottek be a velem egy koru pasik. 16 evesen volt 20 eves baratom. sokaknal mar ez sem korrekt.
2019. febr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!