Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vékony lányok, titeket is...

Vékony lányok, titeket is szoktak b*szogatnii azzal, hogy vékonyak vagytok?

Figyelt kérdés

157 cm és 46 kg vagyok, nem tudok hízni, ilyen az alkatom. De edzeni járok, hogy formás legyek. A családban mindig mondogatják, hogy milyen vékony vagyok...főleg persze a testesebb egyének. De már nagyon idegesít a dolog. Szerintetek ezt irigységből teszik, vagy tényleg gáz, ha valaki vékony? A pasiknál viszont mindig is nagy sikerem volt.

22L



2018. dec. 28. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig is ezt csinálták. Most már jó pár éve a 160 cm-hez 48 kg vagyok, bár már egy kicsit átalakult a zsírnak az elhelyezkedése és már egyáltalán nem vagyok gebe, mint régen, pedig max. 1-2 kilóval vagyok több. De szerintem teljesen egészséges alkatom van. A rokonok nem b.aszogatnak, de pl. most új munkahelyem van, és ott akarnak folyton ebédszünetre küldeni. Meg kérdezgetik, hogy ettem ma már? könyörgöm 26 éves vagyok, nem mellesleg a fönökük, csak meg tudom már oldani az étkeztetésem.
2018. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de másfél méterhez nem kell híznod, pont jó ez.
2018. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, állandóan piszkáltak. Családban is, osztályban is.

Főleg tiniként és huszonévesen.

Most 30 felett inkább már dicsérnek, mert én most is vékony maradtam :)

2018. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem azért zavaros a dolog, mert csomó pasinak bejövök, de a családban meg piszkálnak, meg néha a barátnőim is. Akkor gondolom nem az áll a dolog mögött, hogy ne lennék csinos? Akkor csak nem tetszenék a pasiknak. De közben meg úgy lehúzzák ezzel az önbizalmam..
2018. dec. 28. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:

Egy időben enyémet is lehúzták. Fel a fejjel egészségesen élsz egy egészséges testben csak fenn kell tartani.

Nyugi azért gondolj bele hogy mennyi problémár kerülsz el majd idősebb korodban.

Egy 159 cm 50kg 22éves nő:)

2018. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem teljesen tökéletes alakod lehet! Biztos csak rosszindulatból cseszegetnek :)
2018. dec. 28. 10:16
 7/17 anonim válasza:
84%
Engem is szoktak piszkálni,persze inkább azok akiken meg súlyfelesleg van,szerintem ez mindent elárul :) annyira bírom amúgy,én soha életembe nem szóltam le senkit aki kicsit túlsúlyosabb,ők meg leszólják a vékonyabbakat.. Egyébként ugyanez vagyok mint te, 157 cm. 46 kg. Egyáltalán nem vagyok lapos, nincs kint a bordám se meg semmi, szóval mondhatni meg is vagyok elégedve magammal. Kérdező, próbáld meg nem felvenni a megjegyzéseket. A pasiknál nagy sikered van, te tudod hogy ilyen vagy alkatilag, mással nem kell törődni!:)
2018. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
175 cm és 58 kg vagyok. Nagyon sokat piszkáltak régebben, most már kevesebbet. Normálisan eszem. Nem fogyóztam soha. A legrosszabb, hogy pont a hozzám közelállók piszkáltak, idegenek meg dicsérnek. Tényleg az rossz, hogy ezzel teljesen leépítik az ember önbizalmát. Hiába dicsért meg egy fiú, amikor a legközelebbi családtagok, akik állítólag szeretnek, piszkáltak. :( és sajnos még felnőttként is érzem ennek a lehúzásnak a hatását. Sokszor nem hiszem el, ha bármiért megdicsérnek, nemcsak a külső miatt, úgy egyébként is.
2018. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
164 centi vagyok és 45 kiló. Nem csesztetnek sehol sem kivéve a munkahelyemen, hogy lehetnék egy kicsit gömbölydebb. Nem megy, egyszerűen nem tudok hízni. A munkámra nincs kihatással mert irodai dolgozó vagyok de csak pasikkal dolgozom együtt és gondolom valami szépet is szeretnének látni napi 10 órában, azért mondják :D
2018. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Bocs hogy közbe szólok molettként, csak a hozzám hasonló alkatú nők akik leszólnak titeket, elhihetitek hogy irigységből teszik, úgyhogy ne essen rosszul! Én ha látom egy jótestű nőt, megjegyzem, és a minden napos tornám közbe arra gondolok:"gyerünk gyerünk, ilyen leszel nyomjaaaaad!" :D
2018. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!