Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevetted hogy ha ezen az...

Észrevetted hogy ha ezen az oldalon irogatsz, és sok időt itt töltesz, olyan mintha nem lennél egyedül a nagyvilágban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2018. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2018. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is vagyok rá függve.
2018. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dettó
2018. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ami itt ösztönző, hogy akkor is kifejtheted a véleményed, ha az a kutyát nem érdekelne amúgy a való életben. És még reagálnak is rá.
2018. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ha én sok időt itt töltök, semennyivel nem érzem magam közelebb az emberekhez. Azt már csak akkor, mikor valakivel privátban nem hal el a beszélgetés a tizedik üzenetváltásig. És sokszor érzem azt is, hogy csak az én hozzászólásaim annyira elütnek a többitől, hogy ameddig mindenki másnak nyomnak értékelést vagy jót, vagy rosszat, enyémre semmit és nem is jön rá válasz, ha valahova hozzászólok. Nagyon ritka, mikor mégis.
2018. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de csak ha valóban èrtelmes kèrdèsek jönnek. Plusz, ha mèg 1-2 privát is befutna pár nőtől, akikkel lehetne beszèlgetni, akkor lenne a főnyeremèny.
2018. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is lényeg nekem,hogy reagálnak a válaszomra vagy sem,mégis leírtam a véleményem,és ennyi.Konkrétan pár napja ki se mentem a lakásból,telefonom kikapcsolva,semmi kedvem élőben beszélni akárkivel is,ez itt bőven elég :)
2018. dec. 28. 23:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok sokat ott, mert teljesen tönkrement az életem, de próbálok teljes erőbedobással talpra állni és közben segítő kezet nyújtani azoknak, akik rászorulnak. Néha egy jó szó is életet menthet.
2018. dec. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én van amikor az ellentétjét érzem.

Ledöbbenek, hogy ennyi agresszió, düh, gyűlölet van egymás irányába.

2018. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!