Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon a macskafüles/nyelv...

Facebookon a macskafüles/nyelves stb filter miért vált ki ilyen heves reakciókat az emberekből?

Figyelt kérdés

Látom, hogy rendszeresen a fikázás tárgya.

Közben meg csak egy marhaság, kb mint amikor héliumot szívnak az emberek vagy bemennek a vidámparkba az emberek a tükörterembe.


2018. dec. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el azt, hogy lépten-nyomon héliumot szívó emberekbe botlasz, egyszer még poén, másodszor még mosolyogsz rajta, de ha csak egyetlen egy ismerősöd lenne aki minden nap ezzel poénkodik, gondolom mondanád neki hogy nőjön fel...
2018. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én például alig látom, így az előttem szólóval ellentétben, nem zavar ha valaki ilyet rak ki magáról, ha mégis valami ilyesmi zavarni szokott, letiltom a facebookon ezt a fajta applikációs láthatóságot... oszt ennyi.
2018. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert szánalmas, hogy ettől azthiszik menők. Ha mindenkinek van fent 1 ilyen képe az oké, kipróbálta, ennyi.

De akinek kismillió ilyen képe van fent, sőt ismerek olyat akinek CSAK ilyen van, na az már nagyon gáz.

Mondjuk sokat elárul az emberről:

Srácoknál általában a kis 40 kilós tipikus nyomorékok ilyenek akik magukat nagyon nagyon menőnek hiszik, lányoknál meg a magukat nagyon nagyra tartó R jelzős lányokra jellemző ez.

2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért fikázzák mert gázok a macskák meg a kutyák hanem mert divat az ilyen filter, és ezt követően a divat lett utálni is.
2018. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért léptem-nyomon nem botlok ilyenbe és én is úgy vagyok vele, hogy egyébként is leszarom.
2018. dec. 29. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is leszarom, de azért egy szánalmas kis hülyének tartom az illetőt.
2018. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!