Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem köt le semmi sem? Nem...

Nem köt le semmi sem? Nem tesz semmi sem boldoggá mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem az a bajom hogy nem köt le a számítógépezés. Pedig sportolok napi szinten. Ma kondiztam például. Régebben ez elég volt ha sportoltam napi szinten. Nincs barátnőm bár nem hinném hogy akkor boldogabb lennék. Meddig fog ez tartani? Depressziós nem vagyok. Filmet se tudok végignézni. Haverral nem tudok minden nap Pestezni meg plázában lenni. Vagy nekem jelenleg csak buliznom kéne minden nap?
2018. dec. 30. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Dolgozz banyeg ;D

Gondolok arra hogy ha egy ideig nem koccansz cimborákkal mert nemteheted meg pl munka miatt akkor alligvárod a szabadnapot hogy a cimborákkal végigtoljátok a hétvégét szétbulizzátok az agyatok

Mert nemlehet mindennap “varázs” mert akkor értékétveszti

2018. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami könyv vagy alkotó tevékenység? Írás vagy barkácsolás?

A bulizás valószínűleg csak távolabb vinne mindentől. Azt, hogy mi tesz TÉGED boldoggá, végső soron csak saját magad fogod tudni eldönteni, megtalálni, elkezdeni, csinálni. Ez is a felnőttkori felelősségvállalás része.

2018. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Mert nemlehet mindennap “varázs” mert akkor értékétveszti" Ez mit jelent? A másik meg az hogy most nem szedek gyógyszert a Szilveszterre való tekintettel de utána fogok szedni és sajna nem bulizhatok akkor.
2018. dec. 30. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyògyszer emeber,,,az hülyeség ilyen bajra a gyògyszerezés az nem megoldás az elnyomás...

Nemlehet minden nap varázs pl minden nap összeültök egy cimboráddal sörözni lazulni egy idő után ugyanúgy összeültök majzoljátok a telefont nemszòltok egymáshoz vontatott monoton lesz a kapcsolat és már nemokoz olyan “örömöt” a cimborálás mint azelőtt

2018. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!