Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem érzem magam...

24 évesen nem érzem magam fiatalnak. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok, de 12-13 körüli általános iskolások gyakran köszönnek hellóval... :)
2018. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen nem érzem magam fiatalnak... egyszerűen a depresszió kerülget attól, hogy öregszem és múlnak a gondtalan éveim.
2018. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20 vagyok, de kb 40-nek érzem magam és ez szörnyű. Még se nem dolgoztam, nincs gyerekem, csak tanulok és tanulok és ezt érzem. Pedig végre olyat tanulhatok az egyetemen, ami érdekel, mégis ki vagyok készülve. Bár azt is hozzá kell tennem, hogy én is sokszor egyedül érzem magam. Az évek alatt szinte minden fontos ember szép lassan "eltűnt" az életemből, már nincs erőm ahhoz, hogy mindig én menjek utánuk.
2018. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagyok, első éves egyetemista. A legtöbb velem egy idős már 2. vagy 3. éves ... szóval úgy érzem, mintha többszörösen megbuktam volna gimnáziumban :)
2018. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz én 20 vagyok én is éreztem ezt, de most rá jöttem arra hogy depressziós voltam és csak várta és szomorkodtam így telt az idő de mostmár ennek vége és el kezdtem végre élni és mindent pozitívan nézni.
2018. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén 24 vagyok. Én is ugyanígy érzem magam. Egyetem alatt még nem foglalkoztatott hány éves vagyok. Ugye mindig vártam a vizsgaidőszak végét, nyarakat stb. Mióta elkezdtem dolgozni, na azóta érzem, hogy mennyire telik az idő és szinte sehol sem tartok még. Már lassan szorongok, hiszen telnek az évek, a szüleim idősödnek, sose lesz már olyan semmi mint régen :( Öcsém 20 éves. Szìvesen lennék a helyében.

N

2018. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, de úgy érzem magam, mint egy 60 éves. Utálom amikor azt mondják, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, sosem néztem ki koromnak megfelelően, hála a szar genetikámnak. Öregnek nézek ki és úgy is érzem magam. Pedig még a nagy betűs életem se kezdődött el.


L

2018. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!