Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamarosan vége az idei évnek....

Hamarosan vége az idei évnek. Összességében milyen évetek volt a korábbiakhoz képest? Sikerült az esetleges 2018-as évi fogadalmakat betartani?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sz*r.

Nem. :D

2018. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egészen jó volt ez az évem, sok helyre sikerült ki jutni külföldre, először életemben! Meg hát sikerült be jutni a kiválasztott suliba is jó eredményel szerencsére! Anyagilag is rendbe jöttünk, szóval mondhatni az idei év nekem a legváltozatosabb volt! És fogadalmak nem is voltak, baromságnak tartom az egészet.
2018. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Eseménydús volt. Csináltam egy felsőfokút, írtam szerelmeslevelet, voltam részeg, vesztem össze barátokkal, szereztem rengeteg újat, csaltak meg, vertek át, voltam ötször külföldön, először voltam külföldön felnőtt nélkül, csináltam egy k#bqszott jó bizit, kerestem magamnak szakot, egyetemet, békültem ki barátokkal, táncoltam, aludtam mással, beszélgettem mással, volt családi dráma, volt halál, volt ballagás, néha megégtem, néha megáztam, kicsit önzőbb lettem, kicsit tudatosabb, kicsit jobb szülő, kicsit jobb testvér, kicsit többet zenéltem, kicsit jobban lehet rám számítani, haragudtam, megbocsátottam, csalódtam, örültem, reménykedtem, elfáradtam, pihentem, többször átfestettem a hajam. Összeségében, jó volt. Fogadalmam nem volt, de azt legalább be tudtam tartani.


19l

2018. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát tanulmányi szempontból eddigi legjobb. Leérettségiztem és felvételt nyertem egy felsőoktatási intézménybe is. A szakkal is jól haladok:)

Emberi kapcsolatok terén már más a helyzet. Sok új barátom lett és a régiek közül is maradt a jó kapcsolat (van akivel nem, de javításon próbálkozni fogok:) )

Párkapcsolati szinten katasztrófa. Szakítottam a volt párommal,mert beleszerettem egy jó barátomba akivel (természetesen...-.-) csak barátok maradunk örökre. Közben belebonyolódtam egy másik, szenvedélyes (inkább testi jellegű) kapcsolatba, amiből sokkal több is kialakulhatott volna, de elrontottam. Hogy ebből lesz e még valami, nemtudom. A vonzalom kölcsönösen megmaradt...


Boldog Új Évet mindenkinek!! :)

2018. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Szar. Csatlakozom az elsőhöz.
2018. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanolyan keserves mint eddig. Csak annyi hogy ebben az évben érettségiztem...Jéééj..

De ami számomra fontos lenne az semmiben sem haladt

2018. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem változtam semmit benne, pedig kaptam egy lehetősèget hozzá. Kb. szept. óta lejtmenetben vagyok.
2018. dec. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz volt. De 2017 is kb ugyanilyen rossz volt, nem tudom, melyik volt a szarabb.

2 dolgot "fogadtam meg" (inkább 2 célom volt, amit el akartam érni). Az egyik, hogy elköltözzek itthonról, ami ugyan sikerült, viszont csak fél évet laktam ott, utána hazaköltöztem. A másik az volt, hogy ne legyek depressziós. Hát, szerintem ez csak rosszabb lett.

2018. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szó-szó.


Munka:

+ Céges autó

+ Szabadon kezelt munkaidő

+ Elfogadható év végi bónusz

+ Szakmailag továbbra is fejlődöm

- Mégsem annyit, mint szeretnék...

- Elmaradt fizetés emelés

- Stresszes, túlhajtott munkatársak

- 2-3 ember munkáját kell végezni


Tanulmányok:

+ Jogosítványt szereztem

- Nyelvet továbbra sem tanultam

- Diplomámmal továbbra sem állok sehogy


Kapcsolatok:

+ Van pár jó barátom akikkel rendszeresen szervezünk programokat

+ Megtaláltam "önmagam" és egyedül is jól tudom érezni magam, egyedül is elindulok bárhova

+ Túrázások során szinte mindig találtam útitársat

- Barátnő kilátásban sincs

- Szociálisan még mindig analfabéta vagyok

- Depressziós szülő, sajnos ez idegileg lehúzott az év utolsó napjaira


Szabadidő:

+ Rengeteget túráztam, kirándultam (500+ km)

+ Elég sok rendezvényre eljutottam amik érdekeltek (Hungaroring, Slovakiaring, Múzeumok, Városok)

+ Szinte minden hétvégére jutott program, kimozdulás

+ Annyi élményem van, hogy órákig tudnék róla beszélni

- Még mindig rengeteg dolog van hátra

- Nagyobb külföldi kirándulást még nem ejtettem meg


Leginkább hullámvasút volt, nem éreztem annyira jónak mint az előző 1-2 évet. De azért összkép szempontjából még így is jó és hasznos évként zárhatok.

2018. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A végével kezdem: fogadalmam nem volt (vagy ha igen, akkor nem emlékszem rá :D), így nem nagyon lehetett mit megszegni.


Amúgy, a '17-es egy erős esélyes lenne a "fiatalkorom legszebb éve" címre, ehhez mérten rosszabb volt - de visszanézve inkább csak "nem egyszerű"-nek mondanám. Sok tanulsága volt, főleg közel állónak tartott ismerősök terén - de pár hónapos érzelmi hullámvasutat követően igyekeztem a jót kihozni belőle, annyi előnye megvolt az eseményeknek, hogy határozottabban elindultam az önálló felnőtté válás útján.


Amúgy érdekes dolog - pedig távol áll tőlem a babonásság -, de a tavalyi szilveszter és az újév első pár napja most tényleg előrevetített dolgokat az eseményekből. Mármint ott kezdődött (ill. utána pár nappal derült ki) az a konfliktus, ami végül sok mindenre rányomta a bélyegét, és végül a teljes életmódváltoztatás felé vitt..

2018. dec. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!