Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem magam 24 évesnek,...

Nem érzem magam 24 évesnek, hanem gyereknek éruem magam. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. dec. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ideje lenne felnőni.
2018. dec. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nincs jól.

Nem arról van szó, hogy ne tudj úgy örülni valaminek, mint egy gyerek... Mert az nagyon fontos tulajdonság és jó, ha életed végéig megmarad.

Hanem arról, hogy ebben a korban már az egyéb gyerekes személyiségjegyeket el kell hagyni. Pl. : tudni kell felelősséget vállalni a saját életünkért, a társunkért, a szavainkért, ha valami nem sikerül, akkor nem hisztizni kell, hanem újra próbálkozni, stb.

Ilyenkor már nem szabad a szülőktől sem függeni, sem anyagilag, sem érzelmileg, legalábbis törekedni kell a teljes függetlenségre.

Sok mindent lehetne még írni, mit takar az, hogy már nem vagy gyerekes. Nem tudjuk, hogy te milyen tulajdonságra gondolsz konkrétan, amikor gyerekesnek véled magad.

2018. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is 27-28 évesen komolyodtam meg, addig minden hétvégén bulizni jártam, meg haverokkal lógni.
2018. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miben nyilvánul meg, hogy gyereknek érzed magad.
2018. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is sokszor ezt érzem :) :/
2018. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Többè már ne legyetek gyermekek"(ige)
2018. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 grénusné válasza:
Én gyerek ként nem éreztem magam gyereknek 8 évesen értelmesen elbeszélgettem a felnőttekkel,(koravén) ,a saját korosztályommal nem voltam 1 húllámhószón ,őrültem mikor már betöltöttem a 18 at és akkor már komolyan vettek,bár most sem beszélek úgy mint mások másként fogalmazom a mondanivalómat ,bár 52 éves leszek most 28. án de belül mindig gyerek vagyok .
2019. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!