Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek ez...

Van olyan, hogy valakinek ez a sorsa?

Figyelt kérdés
Szinte feleslegesen tettem fel azt a kérdést, úgyis lesz, aki azt fogja írni hogy van, már csak azért is hogy még jobban erősítse meg ezt bennem. Nem vagyok túl okos, de annyit fel tudok fogni, hogy minden erre hajt engem, nem sikerült soha semmi, mert a sorsom nem engedi hogy jobb legyen nekem. Egy nagy csapdában vagyok, ahonnan nincs kiút, csak a halál. A pontos kérdés az, hogy valakinek az a sorsa hogy megölje magát?
2019. jan. 1. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az öngyilkosság a gyávák mentsvara. Ennyi. Ha erős akarsz lenni ne öld meg magad. Tudod van ez a játék.. úgy hívják élet. Ha elk*rod nincs több lehetőséged.
2019. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban, hogy minden eleve el lenne rendelve.


Tény viszont, hogy az életben vannak könnyebb és nehezebb időszakok. Én serdülőként gondolkodtam az öngyilkosságon. Szar gyerekkor, szar családi helyzet, mérgező anya... Aztán elmenekültem ebből a légkörből. Lett jó állásom, házam, autóm. 30 évesen kb megalapoztam a jövőmet, jöhet a fészekrakás. Ez sajnos még várat magára.


Kérj segítséget, de az öngyilkosság nem megoldás.

2019. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mert ebből is fog tanulni valaki, aki aztán ezt a tudást hasznosítja.

Gondold el, hány embernek adsz feladatot és tudást a tetteddel!

Tanulnak az egyetemisták, amikor felboncolnak, a mentális bajodból tanul a környezeted, munkát adsz egy csomó embernek, hullaszállítók, hamvasztók, vagy sírásók, stb. és máris nem éltél/haltál hiába!

2019. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
# 2 Mi számít jó állásnak? Komolyan kérdezem. Én csak gyári munkára lennék képes, de a gerincem tönkre ment hála az anyámnak. De az is igaz hogy nincs semmi kedvem élni, nem bizonyítok semmit azzal sem ha megölöm magam, de azzal sem ha küzdök. Senkit sem érdekel hogy élek-e vagy halok. Valahol már engem sem. Nem akarok öngyi lenni, de lehet rákényszerülök.
2019. jan. 1. 10:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Építésvezető vagyok, kötetlen munkaidővel (8 óránál többet dolgozom, de tudom napközben a dolgaimat intézni). A fizu sem rossz.


Az internetet ne csak panaszkodásra használd: keress hasonló érdeklődésű embereket. Ebből lehetnek barátságok, szerelem, akármi.


Ha a sebeidet nyalogatod, akkor mindenki el fog kerülni téged.

2019. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kaptam egy jobb munkát, pár hónappal ezelőtt. Nem tudom, ki sajnálta meg tőlem, de náthát kaptam, legyengültem, emiatt haza kellett jönnöm. Ezért mondom, hogy nem hagyják, ugysem, hogy nekem valami sikerüljön. Nem tudom hogy ki vagy mi van ezmögött. De valami biztos van. Akárhányszor próbálkozok, valami mindig közbejön.
2019. jan. 1. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Te vagy mögötte!

Egy nátha miatt nem hagy normális ember veszni egy jó munkát!

2019. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok mint te kerdezo, szerintem mi azert szulettunk meg hogy szenvedjunk.
2019. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 7 Oké, én értelek de komolyan le voltam gyengülve, reggel öttől délután háromig lábon állni nem bírtam volna ki úgysem. Még jó hogy haza bírtam valahogy utazni. Ha nem is hiszitek, így volt. Egyesek szerint ezt a tudatalattim okozza. Meglehet, sőt biztos hogy az is ellenem dolgozik. Máskor elakadt a busz a hóban- pont az a busz, ami a munka főnöknőhöz vitt volna megbeszélésre. Én meg vártam mint a hülye, ahelyett hogy taxit hívtam volna. De akkor még nem tudtam hogy elakadt a busz, gondoltam minek fizessek tízszeres árat, ha úgyis jön a busz. Szóval ilyenek történnek velem. Valószínűleg ezeknek én vagyok okozója, de biztos hogy nem szándékosan.
2019. jan. 1. 12:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok.
2019. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!