Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy Herby így megváltozott?

Figyelt kérdés
Herby Sümegre költözött ahol vettek neki szülei egy házat . Tehát lett neki saját lakása. Most vett egy Mustangot 4,5 millióért. Jogsit szeretne, továbbá zöldségest szeretne nyitni.Amihez Ausztriai munkával fogja rá a pénzt meg keresni. Ausztriába már a szállást is lefoglalta. A youtubozást pedig abba szeretné már hagyni.Szerintem ha ez igaz elégé helyre rázódhatott ,és ki lehez jelenteni viszonylag szépen alakulnak a dolgai legalább is úgy néz ki.
2019. jan. 1. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Mit szólok hozzá? Semmit... Nem követtem az ėletėt. Anno pár anyád rėszt megnėztem. Meg úgy ahogy tetszett is.

Ha a szülei megtehettėk h házat vegyenek neki ok...

Autó. Nos ha az volt az álma ok. Ő pėnze.

Meló. Szintėn ok, hogy normalis dologgal akar foglalkozni.

2019. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
26%

"Meló. Szintėn ok, hogy normalis dologgal akar foglalkozni."


Ja, mert a videózás nem rendes meló, az szerintetek csak léhűtés ugye..?


Na az ilyen mentalitás miatt marad nálunk a kommunizmus meg a fityesz örökre.

2019. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Jaja. Mindenki csináljon cigizős piázós hülyesėget beszėlős videót az országban. Mindenki. A pėk, a boltos a buszvezető a tanar az orvos stb... Mindenki. Aztán meglatjuk abból a "rendes" munkából hova jutunk, ha már a fideszt is idekeverted te nyomorult. Gondolom takony kisiskolás vagy akit anyuci pėnzel (nyilvan videózásból kapod a zabalnivalódat) akinek fingja nincs az ėletről, aki a szemetet is lusta kivinni ės az ėletven semmit nem akar majd csinálni, mert jobb ha csak fetreng...

Ha lenne minimális eszed akkor átlátnád, hogy hogyan is működik a világ.

Azt meg, hogy bajom van a videósokkal nem tudom honnan vetted, talán csak nem te is az lennėl?

Megnyugodhatsz. Az önmagukat videósnak gúnyoltak 99% a kukaba való produktummal áll elő.

Gondolom szeretnėl ingyen telefont kocsit tesztelgetni... De tudod ha nincs aki dolgozik csak videózik mindenki mert az a valami, akkor nem lenne mit hol kinek mivel videózgatnod! Buta vagy te mėg mint egy raklap tėglatörmelėk!

2019. jan. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!