Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az üresség...

Mit csináljak ezzel az ürességgel, ami engem felemészt lassan? F

Figyelt kérdés
Eddig mindig volt valaki aki betöltötte a belső ürességemet,de amióta csak csend van,egyszerűen olyan érzésem van mintha kiszívták volna az összes érzelmeimet,amit nem bírok elviselni. Valami ilyesmi érzésem van. Ezt az érzést azzal tompítom el általában hogy másokkal csak úgy beszélek,hogy én legyek a téma. De most hogy mindenki megunta a beszédemet,egyszerűen felemészt az az üresség amit másokkal nem tudok betölteni,pedig jó lenne.
2019. jan. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?

Dolgozol vagy tanulsz?

2019. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszú volt az ünnep, ilyenkor sokkal jobban fáj a magány, főleg ha tobzódnak az emlékek, régen nem így volt.

Ne legyél te a téma, megunnak, elkerülnek. Érdeklődj mások iránt, előbb-utóbb rád is sor kerül.

Nem szeretik, ha az ember panaszkodik, vagy így ünnepek környékén azt sem, ha simán csak rossz a kedve, mert lehúzza a többit is. Ezért én is inkább bezárkóztam, ami persze nem túl jó ötlet, mert lehet, lenne aki szívesen töltené velünk az időt, de nem engedjük magunkhoz közel.

Szerencsére holnap már jönnek a szürke hétköznapok, és örülök (?), hogy túléltem a karácsonyt. Szilveszter sosem volt ünnep, mert miért is örüljek, megint elmúlt egy év...Semmit nem kérek az új évtől, csak ne vegyen el semmit, és senkit.

Boldog új évet!

2019. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Töldsd ki valamivel ami számodra értelmes én ezt teszem.
2019. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!