Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap menni kell dolgozni és...

Holnap menni kell dolgozni és belegondolni is rossz mennyire utálom amit csinálok, te hogy vagy vele?

Figyelt kérdés

Többnyire fárasztó mert 9-10 órát állni kell, ilyen segédmunka nem fizet rosszul a régiómban.


De nem nekem való, utálom csinálni...


Van szakmám és érettségim úgyhogy a 8 osztályos kommentek nem érnek🔥.


Vagy megszoktam ezt a két hetes leállást uhhh... olyan jó volt itthon bár néha unatkoztam.



2019. jan. 1. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bárki fegyvert tart a fejedhez, hogy napi 10 órákat álldogálva leéld az életed?
2019. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem de beszólnak, ne ülj le mert kell az kell Amaz. Ha meg leülök akkor meg esz az unalom.
2019. jan. 1. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is már most rosszúl vagyok a tudatadától hogy holnap mennem kell.
2019. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg változtatni, van valami munka, amit imádnál csinálni?

Én sem szeretem azt, amit jelenleg csinálok, de az tart életben, hogy tudom, mi a szenvedélyem, és a jelenlegi elfoglaltságom mellett igyekszem olyan irányba terelni az életemet, hogy egyre több időt töltsek az álomszakmámban, és egyre kevesebbet azzal, amit inkább csak eltűrök. :)

2019. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem elkap a hányinger, ha eszembe jut, hogy csütörtökön mennem kell iskolába és rögtön kezdek egy vizsgával. Most ez furán fog hangzani, de nyáron olyan munkát csináltam mint te, sokkal jobban szerettem azt, mint az iskolát...
2019. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Miért nem tanulsz tovább? Vagy miért nem váltasz olyan munkahelyre amit szeretsz?

Senki nem mondta, hogy segédmunkás legyél és olyan munkát csinálj amit utálsz.

Én olyan helyen dologozok, ahol nagyon szeretek lenni. Bocsánat, hogy nem álltam be ezzel a kommentel a panaszkodók sorába.

B

2019. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én alig várom, hogy menjek dolgozni, szeretem.
2019. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem gond, én amíg tanultam kajára alig volt pénzem és uátam tanulni nem is voltak hozzá feltételek hideg volt a ház télen és hasonlók.


Elgondolkodtam, hogy tovább tanulok de most fontos a jogosítvány és saját autó a fontos.



Meg úgy igen nincs kedvem semmit csinálni.

2019. jan. 1. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Na az már jó irány ha a jogsit tervezed/csinálod.

Meg az is hogy gondolkodtál a továbbtanuláson. Sosem késő semmit elkezdeni!

2019. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha meg leülök akkor meg esz az unalom. - Es biztos farasztobb is mint 9 orat allni.

Na meg szerencsere nem utalom a munkahelyem, pihentebben jovok haza mint ahogy bemegyek reggel. Ugyhogy johet a "mokuskerek".

2019. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!