Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az ideális lány/nő?...

Piroska_0306 kérdése:

Milyen az ideális lány/nő? Milyen legyen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 01:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen:


LINK: [link]

2019. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem fogsz elérni azzal ha valaki "ideálja" akarsz lenni. Ezt a tinis hülyeséget fejezzétek már be, mert szégyenlem hogy korotok beli fiatal vagyok. Az legyél aki vagy, ha belső hibáid vannak javítsd. Ne legyél tiniribi ne sminkeld halálra magad, takard a tested ahogy kell, ne rondítsd a tested és add önmagad. Ennyi kell ahoz hogy igaziból szeretni lehessen. Ha pedig személyiséget "erőltetsz" az már sehol se lesz igaz iszeretet. Sajnos nem tapasztalatból beszélek, mert soha nem szeretett senki és nem is fog, de nekem ez az elképzelésem/gondolkodásom, ami szerintem way too better mint hogy ágyba vigyek és kihasználjak annyi lányt amennyit tudok. Nem igaz..? De. ne add könnyen magad mint egy olcsó K. viselkedj normálisan de legyél mégis önmagad. Tarts ki a mellett akit szeretsz és viszint szeret elfogad és kb ennyi a lényeg.

NEM kell megfelelned senkinek. nem kell változod senkiért (kivéve ha mégis,de erre most nem mondanék példát). És ezeket a kérdéseket se írd ki, mert így máris kezdesz olyan lenni mint az összes többi. Szóval tartozz bele a normális kis maradék 5-10% normális lányok közé és ÖNMAGAD legyél, ne egy egyfajta "kamu személyiség"

Remélem segítettem valamit, vagy észhez téríteni valakit.

17F sok szerencsét.

2019. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
#1-es vagyok. Valami rosszat írtam?
2019. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
utolso, neked mar nem mindegy? 38%os vagy, egy ket lepontozas mar nem oszt, nem szoroz😂
2019. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
2-es vagyok, megsajnáltam ismerős a szitu, adtam neki egy zöldet XD
2019. jan. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
en is adok neki, meg neked is:'D ugy is karacsony volt
2019. jan. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Aha meg új év :D Köszi :D Bár igaz nem sokat számít, igazából nem is izgat, +1 ok hogy lenézzenek az emberek, nekem már úgy is mindegy az egész életem igazból szóval pár % nem hat meg. De azért köszi, neked is ment a GREEN stuff to smoke it every day :)
2019. jan. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Minden fiúnak más az ideális pár, van aki zseni könyvmolyt keres akivel mindenféle intelligens témáról lehet beszélni... van akinek egy sportos fitnesznyuszi az álma...
2019. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
külsőre vagy belsőre?
2019. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
160-170 centi magas, barna hajú (kissé göndör), barna szemű, 50-60 kiló.
2019. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!