Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az életét gyökeresen megváltoztatta ez az oldal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy véletlenül rábukkantatok valami olyan kérdésre ami után el kezdett foglalkoztatni az a dolog és pl. az adott irányt az életeteknek.


Vagy esetleg itt ismertél meg életre szóló barátot/barátnőt.


Vagy egy olyan témában ami érdekel téged olvastál egy választ amit te nem úgy gondoltál eddig és megváltoztatta teljesen a hozzáállásod az adott dologhoz


Stb...


2019. jan. 3. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Igazából aki senkinek érzi magát itt jöhet rá, hogy mennyi éllettelen nyomorult van itt és ő valójan százszor jobb sok embernél itt.
2019. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thoughtful ***** válasza:
😂😂😂😂
2019. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen azt gondoltam, hogyha fiatalkoromban van ez az oldal teljesen más irányt vehetett volna az életem. :) Ami sajna csak annyit jelent, hogy mást és nem azt hogy jobbat.
2019. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, de valami változás folyamatosan alakulgat (ha a GY.K. függőséget nem számítom).
2019. jan. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azokat az embereket akikkel facen naponta beszélek itt ismertem meg. Közlekedés topikba tanultam sokat az autókról ami a hivatásos jogsihoz jól jön jelenleg. Kettő beszélgetőpartnetem itt tiltották és nem keresnek ami szomorú (adtam e-mailt,de semmi) 6 éve lassan 7, gogy naponta órákat eltöltök itt. Ha ez az oldal nem lenne nem lenne mi feldobná a napom amíg suliba vagyok. :)
2019. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Függő lettem.
2019. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen


sok embert ismertem meg, de a depresszióból is úgy tudtam kijönni, hogy itt kaptam egy kis segítséget


mellette sok dologra rájöttem mások sorsából

2019. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak nevetni járok ide
2019. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!