Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés! Ti mit...

Elméleti kérdés! Ti mit csinálnátok, ha kitörne egy zombi apokalipszis?

Figyelt kérdés
Mi lenne a terv a túlélésre? Menekülés vagy harc? AKinek menekülés: hová mennétek, hova bújnátok? Mit vinnétek magatokkal? Akik harcolnának: milyen fegyverrel (gépfegyver vagy shotgun), milyen autóval?

2019. jan. 3. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Kikapcsolnám a tévét, szar klisé fmet nem nézek
2019. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Én nemes egyszerűséggel csak bezárkóznék a házba arra a három hétre, ameddig a zombik kibírják élelem nélkül így agy hiányában. A mai világban nem hiszem, hogy lelnének ínyükre való dolgokat.
2019. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly vettünk egy házat, elég nagy pincéje van, megpróbálnánk ott kihúzni. Ilyen fegyverekhez sajnos nehéz lenne hozzájutni rövid idő alatt, arról nem is beszélve, hogy meg is kell tanulni bánni velük.


Az ürítés lenne problémásabb és a háziállatok védelme.

2019. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Feladnám, bár mondjuk emlékszem, hogy amikor kezdődött az Ukrán polgárháború akkor is azt akartam tenni.
2019. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Fszom a menekülésbe, megharaptatnám magam, utána meg nyírnám ki az összes embert a p-csába!


2-es, 3-mas! Minden házba és pincébe betörnék!

2019. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Ja, és amúgy nem ez a vánszorgós tötymörgős zombi lennék, amit megböksz egy bottal, oszt kipukkad!


Hanem ez a qrvagyors fajta, mint a legenda vagyokba, aki fejjel lebontja a golyóálló üveget!

2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én össze állnák az egyik barátnőmmel akit érdekel a téma. Ő tuti tudná hogy kell túlélni.
2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Banánturmixot!(mostanában szoktam rá)
2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Én bezárkóznék a Tescoba 😂
2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Összetörnék
2019. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!