Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább. Miért...

Nem bírom tovább. Miért ennyire nyomorultak az emberek?

Figyelt kérdés

Több példát is fel tudnék hozni, de az ami ma történt...

Eleve gyenge''törékeny'' vagyok(ha kell akkor megtudom védeni magam!),alacsony is(150),45 kg, nem mondanám, hogy átlagos vagyok, talán átlagon aluli, vörös haj, nagy zöld szemek! Ezeket csak úgy megemlítem!

Ma voltam bevásárolni, két nehéz zacskót cipeltem, be értem a buszmegállóba, és akkor valahogy kiszakadt.Kicsit sokkolt, nem tudtam mitévő legyek, mindenki csak nézett rám, senki sem segített :( .

-sokszor bámulnak rám azt emberek, minden ok nélkül, pedig nem is nézek rájuk, csak a szemem sarkából látom.

—volt egy eset amikor, álltam a pirosnál, és egy vén csaj, úgy bámult rám, hogy ehh, rá néztem, és továbbra is bámult! :D

-amikor még sulis voltam, vártam a buszt, 1 vén férfi megszólított, hogy van e kedvem jatszadozni.Voltak még ott, de nem is figyeltek arra, hogy miket mond nekem!

Ez csak néhány példa, de ezek nem annyira durvák közé tartoznak!

Akárhogy is, én nem lennék képes ennyi mocsok dologra!

Fél évvel ezelőtt gyógyszeres voltam, pánikbetegség, szociális fóbia stb :( , de sikerül valahogy kimásznom a kútból :). Úgy érzem, hogy vissza tér, és félek:( !!

-mindez az általános sulis, átkozott napjaim okozták+ halál estek.

- édesapám amikor elhunyt, nem mentem suliba 3 napig, amikor végre erőt vettem magamon elmentem. Nemmi sajnálom, semmi te szegény, csak kiröhögtek!!!

Nem tudom, hogy mit csináljak? Hogy bírjam ki? Tapasztaltatok ti is ezekhez hasonlókat?

Próbálok mindenkihez kedves lennei, segíteni, és ez a hála!!:(

Ezer bocsánat, hogy ennyire se eleje, se vége :D, próbáltam mindent leírni ''összeírni '' :D Kérlek ne írjatok sértőt :(



2019. jan. 4. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha csalódni akarsz az emberekben, akkor bìzz bennük.
2019. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés, én is gondolkoztam már hasonlón. Nem sikerült rájönnöm a válaszra, egyszerűen csak ilyen világban élünk...

Feltételezem nő vagy. Amit írtál a vén bunkóról nagyon jellemző és szomorú. Gondolom voltak ott más "férfiak" is de egy sem tud szólni, hogy próbáljon már ember módjára viselkedni...

Sajnos már sok embernek nincsenek elveik, becsületük.

Talán az adhat neked erőt, hogy különb vagy náluk (ahogy írtad, hogy segítesz, stb.)

2019. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam erősödtem egy kicsit :), ezzel hozzátenném, hogy próbálok nem mindenkiben megbízni :(
2019. jan. 4. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, ilyenek az emberek. semmi hála ha segitettél utána le vagy szarva. Sajnos ilyenek az emberek, jönnek a hülye trendek stílusok és ennyi volt a normális embereknek. Csak nehogy neked is represszió legyen belőle, mert ebből nehéz kijutni. Ha sértegetnek azzal meg ne foglalkozz ,előbb utóbb majd lepörög ;) Bár én is magamra veszek mindent, bár akármivel szidnak igazuk van szóval .. :D Küld el a francba az ilyen embereket, és ha csak 1-2 barátod lesz az is valami ha igaz barátok.
2019. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jan. 5. 04:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!