Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a Nimród vagy a...

Szerintetek a Nimród vagy a Nándor szebb név egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Ezeken a neveket gondolkodom.

Esetleg Gergely.


2019. jan. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez túl személyes információ ezért ne oszd meg, de a vezekétnév is számít.


Nekem a Nándor meg Gergely is tetszik, a Nimródhoz nem vagyok elég szittyamagyar, de lehet hogy ez az én személyes problémám.

2019. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Gergely jobban tetszik.
2019. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak a nevekhez társított (általam ismert) személyek miatt szavazok a Nimródra inkább a Nándor helyett.
2019. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a Nándor egyáltalán nem tetszik. Mármint teljesen vállalható név, nincs vele baj, de az én gyerekemnek nem adnám. A Gergely egy fokkal jobb, az fogjuk rá, hogy tetszik, de ezt sem adnám. Mondjuk ennek lehet köze az általam ismert Gergelyekhez. A Nimród tetszik a három közül a leginkább, ezen még el is gondolkoznék. De igaza van az előttem szólóknak, a vezetéknév is nagyon fontos szempont. Érdemes hangosan is kimondani, mert elég gyakran előfordul, hogy leírva tök vállalható, de kimondva iszonyat hülyén hangzik. Egyébként, ha nagyon nem tudtok dönteni, akkor adhatnátok neki két nevet. :) Amúgy gratula a babához! :)
2019. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nevető harmadikat javaslom: Gergely :)
2019. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Nándor tetszik valamennyire, mondjuk a saját gyerekemnek nem adnám, de ezek közül ez a legnormálisabb.

A Gergely olyan ehh....A Nimród meg tényleg ilyen ősmagyaros, na az nagyon nem tetszik.

2019. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gellért.
2019. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Nimród egyik kedvencem.
2019. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!