Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek az olyan...

Hogyan kezelitek az olyan embereket, akik előtted kedvesek, hátad mögött meg sokat ártottak neked? (19/N)

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen emberrel hozott össze a sors. 😀

Elkönyveltem hogy egy kétszínű beteg személy aki nem érdemli hogy foglalkozzak vele.

2019. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyik “barátnőm” ilyen. Mellé önző nagyon. Igazából azt csinálom, hogy nem osztok meg vele olyan titkot/személyes dolgot stb amivel vissza tudna élni. Ilyen embereknek sose lesz igazi őszinte kapcsolatuk, én kicsit sajnálom néha őket
2019. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rászorulok,hogy mindennap kommunikálnom kell vele,akkor igyekszem nagyon lényegretörően beszélni hozzá,két lépés távolsággal,ahogy az alapvető emberi udvariasság megkívánja. Se több se kevesebb.
2019. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kitaposnám a belét
2019. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megszakítok minden kapcsolatot az illetővel, ha ez nem lehetséges, akkor olyan minimálisra redukálom a találkozások számát és a kommunikációt, amennyire csak lehet. Az ilyen emberekkel nem érdemes egyenesen beszélni, csak olaj a tűzre, többször próbáltam már.
2019. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos a munkahelyemen elég sok ilyen alak van.


Különben tényleg ilyenek szemedbe kedvesek aranyosak veled,a hátad mögött folyamatosan kibeszélnek a legkisebb hibáimmal is rohannak a főnókeimhez szóvá tenni,szóval szörnyű.


És félreértés ne legyen én tisztelem a nőket az idősebb nőket pedig különösen.


De ők, akik nálunk vannak különösen idegesítőek úgy gondolják hogy a koruknál fogva ők mindent jobban tudnak mint én nekik mindenbe joguk van beleszólni.


De már nem idegesítem magam rajta minimalizálom a kommunikációt velük,csak a leglényegesebb ami a munkához elengedhetetlen és a köszönés.

2019. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!