Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedhetnek be egy...

Hogyan illeszkedhetnek be egy 2 eve osszeszokott osztalyba?

Figyelt kérdés

Tizedikes vagyok, jovore uj suliba megyek, ha minden igaz.

Ket lehetoseg van.

Vagy egy olyan helyre megyek, ahol elegge sznob emberek jarnak, de azert van par jofej ember is. Itt gondolom azert sokat szamit, hogy jo ruhakba jarjak, mert jelenleg eleg nyomorultul oltozkodom az onbizalomhianyom miatt, ami foleg a sulyom miatt van.

Szoval itt gondolom azert a megjelenes is igen fontos.

Vagy egy masik suliba megyek, itt allitolag elfogadoak az emberek. Ez egy ilyen muvesz suli, minden masodik ember kek, rozsaszin hajjal jarkal, es sokan oltoznek egyedien, furan.

Hogyan viselkedjek? Legyen nyitott, baratkozos? Mert alapjaraton nem vagyok az, es ha nem jon oda hozzam senki, en se fogok tudni odamenni, hogy helo xy vagyok, titeket hogy hivanak. Mondjuk ismeros mindketto suliban van, de nem varhatom el, hogy fogjak a kezem.

Szoval valami tanacs esetleg?:D

16/l



2019. jan. 7. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt már olvastam itt, csak akkor a jövőd szempontjából kérdezted. Nos, add önmagad, ne változtass a viselkedéseden. Aki kedvel az azért teszi amilyen vagy. Ha megjátszod magad az nem szerencsés, sokáig nem is bírnád.
2019. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeny azt is en irtam ki, koszi azert:D
2019. jan. 7. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél csak emiatt márkás ruhákat, és a hajad se fesd rózsaszínre, ha amúgy nem akarod. Fogynod se kell azért, hogy elfogadjanak (csak azért, hogy az egészséged ne veszélyeztesse). Ha direkt változtatnál magadon azért, hogy befogadjanak, az pont visszafelé sülne el, éreznék, hogy nem hiteles, hogy megjátszod magad. Egyszerűen csak légy kedves az emberekkel, és tegyél fel nekik "kifejtős" kérdéseket az eldöntentőek helyett, hogy tudjanak mesélni magukról. Azt az emberek többsége imádja :) (pl. a Szereted az animeket?-re igent, vagy nemet lehet válaszolni. A Mit szoktál csinálni suli után? viszont egy beszélgetésindító).

Amúgy bármivel odamehetsz, mondjuk kérdezhetsz a tanárokról, arról, hogy melyik terem hol van, milyen szakkörök vannak, vagy, hogy a másik mit gondol erről a suliról, az osztályról, stb.

Amúgy én is tizedik után váltottam sulit. Igaz, annak már ezer éve (csak 8 :D ), de sikerült beilleszkedni, érettségire olyan volt, mintha mindig is ismertük volna egymást. Ne aggódj :)

2019. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Jobban érzékelteti a különbséget a

- Van valami hobbid? (Van.)

és a

- Mi a hobbid? (Kosárlabdázom, kár, hogy nem vagyok magasabb. De így is szeretem, heti kétszer van edzés, és emiatt kedden nyolcig alhatok, mert a külön sport miatt nem kell bejönni a reggeli duplatesire.)

közötti különbség.

2019. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!