Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a lehető...

Mit csináljak, hogy a lehető legkevébé hasonlítsak rá?

Figyelt kérdés
Anyámról lenne szó. Nem túl jó a kapcsolatunk, szerencsére jellemre nem hasonlítunk. Én mindent megteszek hogy külsőre se. Levágtam a hajam, frufrum is lett, az öltözködésem is teljesen más, de még mindig nagyon hasonlítunk. Útálom ha az embetek hozzá hasonlítgatnak, szinte mindenkinek az az első megálapítás rólam, hogy "jé, tiszta anyja!"
2019. jan. 7. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kedves, a genetikát nem játszhatod ki. Legyen elég a tudat hogy csak külsőleg.
2019. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van velem csak az "apámmal", aki egyébként soha nem volt egy percig se az APÁM de ne menjünk bele. Aki ismeri azt az embert az mindig hozzá hasonlítgat.

" olyan kis csendes vagy mint az apád", "olyan vékony mint az apja" , "tiszta apja" ... Fuuuuu már elegem van belőle. Én is próbálok a tőlem telhető legtöbbet megtenni hogy külsőleg és belsőleg is totál más legyek.

2019. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!