Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsoze akar lenni a magyar...

Zsoze akar lenni a magyar DrDisrespect?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
arra a youtuberre gondolsz?? pár tizenéves lesi,aztán ennyi :DDDD sztem a többség szt se tudja ki, én is csak onnan, hogy két csaj ismim leste régebben.
2019. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki az a Zsoze, és ki az a DrDisrespect?
2019. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zsoze tipikusan az az ember, aki nem akar és nem is fog többet mutatni annál, aki. Nincs példaképe, (ezt le is nyilatkozta) nincs olyan ember, akit követne, ne adj Isten leutánozna/lekoppintana. Nem hiszem, hogy ő szeretne lenni Disrespect🙅
2019. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsozé nem de Bturbo annál inkább...ő volt az aki berendelt egy teljes Disrespect twitch dizájnt egy grafikustól aki aztán nem fizetett ki :)
2019. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látta Zsozé DrD-t, mikor már videózott. Volt egy DrD fején lévőhöz hasonló parókája. Ezt leszámítva más a stílusuk. Mindketten máshonnan indultak. DrD a COD fejlesztő csapatban volt (előbb pálya designer, utána fejlesztő) és félprofi e-sportoló, most készül egy új AAA kategóriás játéka a saját fejlesztőcsapatával. Zsozé kőművesből lett youtuber és energiaitalokat árul. Két különböző világ a kettő. Annyi a közös, hogy mindketten fullba nyomják a kretént amikor szerepelnek.

DrDisrespect mellett szól, hogy ő nem tolt mulatóst, szerencsére ilyen műfaj Amerikában nincs. A mulatós zenével engem vallatni lehetne, annyira idegesít.

2023. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!