Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinédzserek ti is unatkoztok...

Tinédzserek ti is unatkoztok .. kb mindennap?

Figyelt kérdés

Nem történik semmi érdekes. Úgy értem ..reggeltől délutánig suli aztán hazik,tanulás és unalom

Közben beszélek barátokkal meg a suliban találkozok is velük de ez már olyan monotoná vált számomra

És nincs is időnk másra ..hétvégén azért nyilván más mert akkor van időnk.

Nektek hogy telnek a mindennapjaitok?( Gondolom hasonlóan de azért mégis lehet kivétel)



2019. jan. 8. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Az a te sarad, ha unatkozol. Mondjuk segíthetnél otthon mosogatni, takarítani stb és máris nem olyan unalmas egy nap.
2019. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen.. Csak nekem se suli se semmi, csak ülés a 4 fal között egyedül barátok/barátnő/család nélkül, ami a barátnőn kívűl nem is lenne baj. De legalább ha jól alakul lesz melóm, szóval addig se az élet végén jár a kedvem. Mesélj, mi szokott lekötni? Valamit csak te is tudsz csinálni otthon.
2019. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom barátok nélkül a suli ...nekem kínzás lenne

Így is az szvl..



Hát van ami leköt pl rajzolás, olvasás,zene

De nincs időm rá

2019. jan. 8. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé.

Suli után hazajövök, megírom a házit és semmi. Rajzolgatok, ha kedvem van vagy segítek anyáéknak, de az sem köti le az egész délutánom.

2019. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinálsz? Tanulgatsz egész nap? Mitől nincs időd? Mindenképp kéne időt szánni rá hogy ne csak szenvedés legyen. Ha úgy vesszük nekem se csak a magány és az elkeseredett érzés van bennem, mert végülis egy kis ideig van mivel lekötnöm magam, így máris nem olyan rossz mint ha nem lenne :)
2019. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
* köszinaz eddigi válaszokat!
2019. jan. 8. 15:16
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tanulok egésznap ..viszont házi az van elég és azzal elmegy az idő

És ezért úgy érzem lehetne érdekesebb is egy napom

Tudom,hogy nem sok mindent lehet tenni

2019. jan. 8. 15:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok, de nekem is hasonló a sztori. Barátaim nem nagyon vannak. Ilyenkor vizsgaidőszakban még az is jó amikor vizsgán látom azokat az arcokat akiket egyébként szorgalmi időszakban ki nem állok. :)
2019. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De igen. Meddig vagy suliba? Van erre megoldás hidd el csak ész kell és tervezés :) Segítek ha tudok
2019. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem.

A suliban szeretek a barátaimmal lenni.

Amikor otthon vagyok tanulni szoktam, megcsinálni a házit. Szoktam házi munkát is csinálni.

Szabad időmben meg rajzolni, olvasok.

Szerintem ez nem unalmas, mert minden nap kicsit más.

2019. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!