Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40. születésnapi ajándék a...

40. születésnapi ajándék a természettől: melankólia, és depresszió, avagy félelem az öregedéstől?

Figyelt kérdés

40 éves leszek pár nap múlva. 10 évvel ezelőtt 30 voltam, de azok a dolgok amik akkor történtek, mintha tegnap lettek volna. 20 évvel ezelőtt voltam 20 éves, és azok sem tűnnek túl távolinak a múltban. Belegondolok, hogy ugyanennyi idő előre, és már 50 majd 60 éves leszek... Nagyon hamar itt lesz.

Ettől szinte már most értelmetlennek érzem a jövőt, türelmetlen lettem, mindent most akarok, úgy érzem már lekéstem annyi mindenről, mert relatívre alig lesz időm bármire, hiszen lassan beteg leszek, öreg és gyenge.


(Bocsánat, ha ezzel a szöveggel bárkit is idegesítek, ezért kérem olyanok írjanak, akik tényleg megértenek, és jó tanáccsal tudnak szolgálni.)



2019. jan. 8. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj, csodás korban vagy. Illetve minden kornak van szépsége és előnye.

Bármit megvalósíthatsz még.

2019. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bagdy Emőke "Boldogan az élet delén" előadása hátha segít...

Énis azt érzem, ahogy egyre idősebb leszek, az idő egyre gyorsabban telik számomra, ahogy visszagondolok az elmúlt évre, évekre...

2019. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember pl gyk-zással tölti, elég hamar eljön a 60 év. :(

Ahhoz elég rövid ez az élet. :(

Élni kell, minél színesebben, változatosabban, vidámabban. :)

Próbálj az egészségedre koncentrálni, hogy kihúzhasd az időd, ameddig csak tudod.

2019. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerint az "Életközepi válság" állapotában vagyok. Ebből kell kikecmeregni.
2019. jan. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!