Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért idegesít mindig fel ez?

Miért idegesít mindig fel ez?

Figyelt kérdés

Láttok másokat boldogan csókolozni, cuppanossan hallon, nevetgélni, nyak kiszívást. Pár perce ez volt, ku..ra felhuzott, szívesen odda mentem volna bele szurni a bic..at a srácba vagy elt...i az órrát. Tavaly meg egy másik pár a buszon.


Miért idegesít fel ez mindig?



2019. jan. 8. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha idegesít a látvány, ne nézd őket, hanem fordulj el. Ha nem akarod hallani, menj arrébb 5 métert!

Más is így csinálja, aki így gondolkozik, ahogyan Te. Sokunkat nem idegesít...

F.

2019. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Féltékeny vagy és idegbeteg.
2019. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Várobba vagyok a buszpálya udvaron.
2019. jan. 8. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Verseket nem szoktál írni? Szivesen olvasnám.
2019. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De. Zeneszövegeket szoktam átt írni.
2019. jan. 8. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem neked szólt te analfabéta.
2019. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Zeneszöveg helyett írj a helyesírás szerint! Nehogy a telefonra meg a korrektorra magyarázd ki magad, vagy arra, hogy sietve írsz, mert legyen annyi időd, hogy elküldés előtt elolvasod.

Ne írd: varroba, buszpálya udvaron, átt írni"!

2019. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert lehet, hogy nem tudod elfogadni vagy

a) a magányt, vagy pedig

b) , hogy nyilvánosság előtt élik a szerelmi életüket, ott az orrod előtt nyalják-falják egymást; holott ez intimebb dolog, nem igazán tartozik másra; és így némileg téged is belevonnak, közönségként; de te pedig nem feltétlenül szeretnél részt venni az ő románcukban. Akár az első pont miatt, akár csak mert az ilyen szintű szerelmeskedés már nem a nyílt utcára való igazán. Oda talán már sok. Tehát 1-2 csók belefér, de túlzásba lehet vinni.

2019. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Irigy Hónaljmirigy tagja :D irigykedik a smárolókra és közben dalszövegeket ír át... Minimum gyanús
2019. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem is szokott nagyon idegesíteni.

de sokszor nem tudok arrébb menni,vagy előttük a fülemre tenni a kezem,mert érzem az bunkóság......mondták már nekem hogy beteges vagyok,amiért idegesít ez engem,nem tudom hogy az vagyok-e valóban,de nem tudok ellene mit tenni.én azt furcsállom,hogy másokat nem idegesít.

2019. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!