Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni egy...

Hogyan tudnék megtalálni egy embert legkönnyebben, a minimális információim alapján?

Figyelt kérdés
Nos, hát ez egy hosszabb történet, de a lényeg: Az illetőről, akit keresek, a következő néhány apró információt tudom: Keresztnevét, életkorát, lakóhelyét (város), és a foglalkozását, valamint hogy nincs fent sem Facebook-on, sem Instagram-on, sem ilyesmi. Egy portál oldalon keresztül beszélgettünk, ám az váratlanul végérvényesen megszűnt, így most nem tudom elérni, pedig létkérdés lenne. Hol tudnám legkönnyebben megtalálni, neten a néhány helyi ismerősömet (vagy esetleges kollégáját) kérdezve, valamely másik oldalon, a helyszínre menjek ki és ott kérdezősködjek a munkahelyén vagy hasonló, esetleg valami más módszerrel? Aki tud segíteni, kérem tegye meg.

#város #keresés név alapján #kapcsolatlétesítés
2019. jan. 8. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Szegedi?
2019. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a munkahelyen kerdezoskodni? azert ez lehet kicsit tulzas, miert ennyire letszukseglet megtalalni?
2019. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod hol dolgozik? Vagy csak a foglalkozását?? Mert nem mindegy ám!


" pedig létkérdés lenne" Nem, nem hiszem el, hogy létkérdés lenne. Kivéve, ha tartozik neked egy jó csomó pénzzel.

2019. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kíváncsi vagyok, hogy megtalálod-e. (Én is keresek egy személyt, de még nem találtam meg.)

Reméljük!

2019. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A.Norbert válasza:
Szia! Én vagyok az!
2019. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!